Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Bungee jumping

Adrenalinové zážitky

Bungee jumping

BUNGEE JUMPING

Pro začátečníky je Bungee jumping naprosto bezpečným sportem, ačkoliv je bungee jumping považován za jeden z nejbezpečnějších extrémních sportů.

Ve skutečnosti je Bungee jumping daleko bezpečnější než jízda autem či přecházení silnice.

Milovníci Bungee jumpingu si mohou vyzkoušet překonat veškeré hranice svého strachu a odvahy tak, že svůj skok provedou právě s námi.

A nebo máte chuť vyzkoušet si Bungee jumping, ale chtěli byste to zkusit s někým blízkým vedle sebe?! Není problém! Máme pro Vás TANDEMOVÝ SKOK. …3 – 2 – 1 – SKOK!

Co Vás čeká

Před seskokem účastník vypíše registraci ke skoku, kde stvrdí svým podpisem pravidla a chování během a po skoku. Po dohodě má také možnost objednat si videozáznam bungee jumping na DVD či tričko na památku. Poté si dohodnete, kterým typem úvazu chcete skočit. Bungee jumping se skáče s úvazem za nohy nebo za postroj.

SKOK ZA POSTROJ je jednou z možností jak si vyzkoušet Bungee Jumping. Jestliže skáčete s úvazem za postroj máte volné ruce i nohy. Bungee lano máte uchycené za postroj v hrudní části. Tzn. že když se dohoupáte, zůstáváte viset v sedě. Při tomto skoku zažíváte stav beztíže při zpětné katapultaci pod most. Při této možnosti skoku máte na výběr skok popředu nebo pozadu. Při skoku bungee jumpingu popředu v momentu zachycení volného pádu pružným lanem vás Bungee lano otočí půlsaltem do sedu. Při seskoku pozadu skáčete po nohách a prožíváte nejsilnější adrenalinové pocity při Bungee Jumpingu. Tepová frekvence bývá u tohoto typu bungee jumpingu skoku nejvyšší a zážitky neopakovatelné. Po seskoku každý účastník obdrží certifikát o absolvování seskoku.

SKOK S ÚVAZEM ZA NOHY je další a nejběžnější možností jak si vyzkoušet Bungee Jumping. Při skoku za nohy se Vám nabízí opět dva možné typy skoků ..... a to buď popředu nebo pozadu. Každá varianta má své kouzlo. Při skoku bungee jumpingu popředu vnímáte volný pád k zemi, protože vidíte, kam skáčete. Při pádu pozadu zase prožíváte pocity, které Vám více zvyšují tepovou frekvenci srdce, jelikož zpočátku nevidíte, kam padáte. Bezpečně budete připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád. Po seskoku bungee jumpingu každý účastník obdrží certifikát o absolvování seskoku.

TANDEMOVÝ SKOK je skok, při němž skáčí dva účastníci najednou. Při tomto bungee jumpingu skoku jste uvázáni kotníkovým úvazem za nohy. Tento seskok je běžným u párů, kdy si přijdou skočit přítel s přítelkyní, bratr se sestrou, tatínek ze synem či dcerou atd. Bungee jumping seskok je omezen pouze váhou, kdy váha obou účastníků dohromady nesmí překročit 120 kg. Bezpečně budete připoutáni a potom následuje už jen krok do prostoru a volný pád. Po seskoku každý účastník obdrží certifikát o absolvování seskoku.

Délka

Celý program – příprava i se samotným skokem trvá cca 20 minut.

Lokalita

Ústecký kraj, Most vysoký 62 metrů, u Chomutova

Počet osob/cena

1 os. / 1990,- Kč

Program je pro 1 účastníka, lze zajistit i pro větší skupinu zájemců.

Doprovod

Počet diváků na bungee jumping není omezen, všichni jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru. Mají dovoleno fotografovat i filmovat, ale musí respektovat pokyny provozovatele.

Sezóna/počasí

Skáče se za každého počasí.

Sezónní provoz (duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad)

dle rozpisu pevně stanovených termínů provozovatele. Skáče se v sobotu době od 10.00 do 18.00 hod a v neděli od 12.00 do 18.00 hodin.

Balíček obsahuje

BUNGEE JUMPING.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání.

Oblečení

Dle Vašeho uvážení. Bungee Jumping nevyžaduje speciální oblečení. Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv. Brýle ani kontaktní čočky nejsou překážkou. Větší šperky – především náušnice doporučujeme odložit.

Zdravotní stav a věkové omezení

Není věkově omezeno. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce.

Chlapci i děvčata, muži i ženy s váhou od 40 kg do 160 kg. Při tomto sportu dochází k nezvyklému namáhaní kloubů, páteře a srdce a proto by ho neměli podstupovat jedinci po operaci kolen, páteře nebo při srdečních potížích a dalších zdravotních poruch zde stručně vyjmenovaných: kardiovaskulární onemocnění, onemocnění dýchacích cest, stavy po úrazu, omezení pohyblivosti, vážnými poruchami krevního tlaku, stavy po infarktu, onemocnění nervového systému, epilepsií či cukrovkou, vadou páteře, závratěmi, duševními poruchami, vážnou oční vadou, chorobou vnitřních orgánů, stavem po operaci, v těhotenství, jinými vážnými poruchami, nebýt pod vlivem alkoholu a toxických látek.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 774 321 784

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 210708
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition