Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Extrémní jízda v Jeepu

Adrenalinové zážitky

Máte rádi velká offroadová auta? Pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Velká terénní kola, zvýšený podvozek Ironman 4x4 s plynovými tlumiči, plná výbava od kožených elektricky stavitelných vyhřívaných sedaček, automatické převodovky s možností redukované terénní rychlosti, stálého pohonu všech čtyř kol quadradrive i automatická klimatizace pro Vaše maximální pohodlí.

Tak tedy usedněte za volant tohoto velkého terénního auta a užijte si po boku instruktora, který Vás provádí drsným terénem tu pravou terénní jízdu, kterou zcela jistě při běžné jízdě autem nikdy nezažijete.

Čekají Vás průjezdy vodou i blátem, terén motokrosové profi-dráhy, drsný terén „pískovny“ a pokud nebudete mít dost tohoto terénu, podíváte se i na bývalý vojenský tankodrom…vyzkoušejte americkou legendu značky JEEP…jež se stalo synonymem pro ostatní terénní vozy, těšíme se na Vás.

Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu.

Co Vás čeká

Zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení vozidla následně Vás čeká instruktáž z ovládání a chování při samotné jízdě.

Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem v roli navigátora a případně Vaším doprovodem do drsného terénu. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání.

Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu. Poměr terénu a silnice v průběhu zážitku je cca 90%terén a 10% silnice.

Místo konání

Vysočina - u Jihlavy

Počet osob/cena

1 os. / 1990,- Kč

Doprovod

Ano.

Zážitek obsahuje

Zapůjčení terénního JEEPU GRAND CHEROKEE WG na zvýšeném podvozku Ironman4x4 a 31palcových terénních kolech

Palivo

Instruktora sedícího na sedadle spolujezdce

Údržbu auta po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Časová náročnost: 50minut řízení + instruktáž, celkem 1hodina

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo a občerstvení.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení, volné.

Zdravotní stav a věkové omezení

Nutný vlastní řidičský průkaz

Pro koho je zážitek určen

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají s jízdou v terénu jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno.

Automobil má automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy. Jízda v terénním autě je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek.

Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění.Jízda je zcela na vlastní nebezpečí a odpovědnost!

Pojištění a odpovědnost

Automobil má standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona a není pojištěn havarijně. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu zážitku nápomocen. Ovládání je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát.

Škody nám ale i přes tuto skutečnost mohou vzniknout, může to ale být způsobeno v zásaděpouze lidmi, kteří i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V takovém případě jste odpovědni zcela za Vaše jednání a v případě škody jste povinen ji celou uhradit.

V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Škody, za které jste plně odpovědni, se vztahují pouze na pozemní komunikace – stejně tak, jako byste řídili svůj automobil. Škody, které mohou nastat v souvislosti s terénní jízdou mimo pozemní komunikaci, kde Vás navádí instruktor, pro Vás neplatí, platí pouze v případě, kdy nedodržíte zcela jasný pokyn instruktora. Instruktor má vždy plné právo, ukončit Váš zážitek bez náhrady v případě opakovaného neukázněného chování. Je možné se dohodnout s instruktorem, aby v případě přejezdu po silnici řídil on. (cca 5minut ze zážitku)

K zážitku potřebujete sebou

Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek.

Na místě máte možnost zapůjčit si nebo připlatit

Spolujezdec– 150,-Kč/hod/1osoba. možnost až 3 spolujezdců, sedící na zadních sedadlech vozu

Nepromokavý oděv – 100,-Kč (kalhoty, svršek)

Rukavice – 20,-Kč

Video ze zážitku pořízené kvalitnísportovní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na kapotě vozu, – 200,-Kč (nahrání na Váš flashdisk nebo mailem)

Vše výše uvedené můžete použít vlastní

Sezóna

Jízdu EXTREME v Jeepu můžete objednávat celoročně(Pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou), nejezdíme pouze, pokud je více jak 20 cm sněhu.

Zážitek je možné uskutečnit 6 dní v týdnu, od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00hodin, v sobotu ideálně od 8:00 do 15hodin, v neděli nepracujeme  (pouze ve výjimečných případech)

Objednávky termínů Vašich jízd (uskutečnění zážitku) je ideální poptávat 7-30 dní předem.

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition