Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Jízda v Offroadu

Adrenalinové zážitky

Užijte si adrenalinový zážitek jízda v offroadu s terénním speciálem Toyota Land Cruiser LJ73, který je upraven pro použití v extrémním terénu jako offroad.

Offroad jsou velká terénní kola, speciálně upravený zvýšený a rozšířený podvozek, pevnostní nárazníky, naviják…

Jízda v offroadu vám umožní projet tudy, kam byste se mnohdy neodvážili ani pěšky.

Adrenalinový zážitek od agentury na zážitky jízda v offroadu bude krásným dárkem a zážitkem pro každého milovníka aut v terénu.

Jízda v offroadu je naprosto unikátní adrenalinový zážitek, kde se fakt vyřádíte.

Co Vás čeká

Před každou jízdou offroadu proběhne krátká instruktáž od zkušeného řidiče. Po té následuje vlastní jízda, kdy za volant usedne sám klient a instruktor je na místě spolujezdce. Nejprve si klient vyzkouší základní ovládání vozu na nenáročných polních cestách. Jak postupně s ujetými kilometry dostává zákazník auto do ruky, terén se stává těžším a těžším.

Následuje brodění přes potok, výjezd lesem v hlubokých blátivých kolejích, kopce, výmoly... Klient sám projede místy, kde jezdí jen těžká lesní technika… Po celou dobu se mu dostává pokynů instruktora jak zdolat určitý typ terénu a využít tak unikátní vlastnosti tohoto vozu.

Na závěr za volant vozu usedne sám instruktor a s klientem na místě spolujezdce projede nejextrémnější úseky, kde se demonstrují maximální schopnosti tohoto vozu. To bývá nejadrenalinovější zážitek pro klienta. Náklonoměry ukazující boční náklon vozu jsou na maximum a pod vámi se otevírá hluboká rokle.

Obyčejné auto už by se dávno převrátilo a skončilo na dně. Ne však tenhle off-road, který to hravě zvládne… Není bohužel možné, aby klient v těchto úsecích řídil, jelikož v takto náročných pasážích jsou nutné několikaleté zkušenosti s řízením off-roadu. Náročnost terénu je zvolena vzestupně od nejlehčí po nejtěžší, takže klient postupně objevuje další a další dovednosti vozu, přičemž na konec jízdy se jim dostane toho nejadrenalinovějšího zážitku, na který dlouho nezapomenou….

Délka

1 hodina

1,5 hodiny

2 hodiny

Lokalita

Berounsko

Počet osob/cena

1 h. / 3200,- Kč

1,5 h./ 4390,- Kč

2 h./ 5790,- Kč

Doprovod

V autě jsou další dvě místa pro případný doprovod klienta (nutno vědět předem). Na vybraných úsecích je možnost fotit a natáčet.

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Jízdu v offroadu. Standartní projížďky trvají 60, 90, nebo 120 minut. Není ovšem problém se domluvit na jakémkoli delším programu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Nejedná se o nijak fyzicky náročný zážitek, takže je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií. Jediný požadavek je dobrá dovednost řízení automobilu (ř.p. skupiny B)

Názory klientů

Klient

"super zážitek. Vojta"

"adrenalin jak prase. Moc se mi to líbilo, Jirka"

"skvělé, jezdil jsem co jsem mohl, ale co mi potom předvedl instruktor, tak to jsem nechápal, že s tím autem jde udělat. fantastické. díky Vašek"

"velmi děkuji všem organizátorům tohoto zážitku. Naprosto skvělý a ničím nenahraditelný zážitek, který bych si mohl jen těžko někde jinde vyzkoušet. Děkuji Karel"

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition