Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Škola smyku

Adrenalinové zážitky

Škola smyku jen jako zručnost bezpečné jízdy. Natrénovat smyk ve škole smyku s odborníky není vůbec k zahození.

A pak až to přijde doopravdy, tak zážitek škola smyku bude tím nejlepším řešením a nejlepší investicí, kterou jste dostali. Je to jako s pojištěním. Být připraven ve škole smyku na rizika je mnohem lepší než jim podlehnout nepřipraven.

A škola smyku je tím pravým řešením pro každého řidiče a navíc skvělý zážitek.

Jste řidič(ka)?
Čeká na Vás doma někdo, kdo Vás má rád?
Vozíte ve vozidle osoby, které máte rád(a) Vy?
Pokud ano, zdokonalujte své řidičské znalosti, trénujte krizové situace, ale i stále opakujte!

Máte zaměstnance – řidiče?
Jsou pro chod Vaší organizace důležití?
Máte škody na vozidlech po dopravních nehodách?
Pokud ano, podporujte jejich průběžný výcvik. Snižujte rizika

Zima a sníh - mokrá a hned zmrzlá silnice... jedinečná příležitost vyzkoušet si svoje vozidlo opravdu v krizové situaci.

Kurzy bezpečné jízdy (škola smyku) pořádáme na našich speciálně vybavených cvičištích s kluznými plochami. Tyto kurzy jsou určeny řidičům firemních i soukromých osobních vozidel, ale i vozidel nákladních a motocyklů.

Provádíme speciální kurzy defenzivní jízdy, kde naši lektoři učí účastníky jak předcházet nebezpečným a krizovým situacím v silničním provozu. Umíme spojit příjemné s užitečným. Dovedeme vytvořit zajímavé kurzy s obsahem na přání.

Milovníkům rychlé jízdy nabízíme kurzy sportovní jízdy, jsme držitelem licencí Autoklubu ČR na pořádání škol k získání závodních licencí. Organizujeme zdokonalovací kurzy pro motocyklisty, majitelům offroad vozidel připravíme jistě atraktivní jízdy na offroad dráze. Náplň kurzu lze doplňovat dle Vašich přání, vždy se ale snažíme zachovat cíl akce, kvalitu výcviku, bezpečnost a minimalizovat rizika.

Co Vás čeká

Škola smyku a 3 samostatné kluzné plochy: rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech). Technické vybavení ploch: příčné vodní bariéry, měření rychlostí, ostřikování ploch.

V kurzech škola smyku názorně ukazujeme a cvičíme, jak připravit sebe a své vozidlo.

Co by měl každý řidič vědět o svém vozidle, jak vozidlo nebo souprava reagují ve výjimečných situacích. Připomínáme základní znalosti z fyziky, jak působí odstředivé síly na vozidlo, adheze pneumatik, reakční a brzdné dráhy, vliv nákladu na vlastnosti vozidla. Výuka je doplněna krátkými instruktážními filmy a animacemi vozidel v nebezpečných situacích.

Teoretická část probíhá na učebně za použití moderní projekční techniky v délce 1,5 - 2 hodiny. Formou výkladu a diskuze se účastníci seznámí se základními zásadami techniky jízdy a reakcemi v krizových situacích (v závislosti na druhu vozidla i způsobu jízdy podle zaměření řidiče).

Praktický výcvik v délce 4 hodin se provádí na cvičných kluzných plochách pod dohledem instruktorů, kteří postupně seznamují účastníky se způsobem jízdy daným druhem vozidla, s praktickým ověřením a osvojením poznatků z teoretické části. Po celou dobu je zajištěna komunikace mezi instruktorem a účastníkem vysílačkami.

Délka

8,00 – 16,00.

Lokalita

Pardubický a Ústecký kraj

Počet osob/cena

1 os. / 4840,- Kč

Doprovod

Upozorňujeme účastníky kurzů, že není povolena účast doprovodu (ani na učebně, ani ve vozidle, ani pohyb v areálu výcvikových ploch). Neplatí pouze v případě firemních akcí, kde na pozvánce je účast doprovodu povolena. Pokud přesto doprovod přijede, nebude mu účast ani pohyb v areálu umožněn.

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček obsahuje

Teoretickou a praktickou část školy smyku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné.

Zdravotní stav a věkové omezení

Účastníci výcviku musí být držiteli řidičského průkazu platného v době kurzu na území České republiky a jejich tělesný a duševní stav musí odpovídat požadavkům na způsobilost řídit motorové vozidlo dle platné vyhlášky

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition