Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Laser game

Adrenalinové zážitky

Laser game je zábava pro vaše kamarády, rodinu, kolegy nebo spolužáky.

K boji vám zapůjčíme nejlepší a nejmodernější vybavení, které je v současnosti dostupné.

Perfektně připravená aréna Laser game je plná světelných efektů. Pro odpočinek po hře je vám k dispozici příjemné posezení v plně zásobeném baru, kde se můžete občerstvit.

Laser game je zážitkem pro muže, ženy, dospělé i děti.

Potřebujete jen sportovní oblečení a tenisky. Laser game je vhodný pro pořádání firemních akcí, dětských oslav a sportovních adrenalinových týmových aktivit.

Co Vás čeká

Laser game je reálná, sportovně společenská a teamová adrenalinová hra pro 2–16 hráčů. Laserová pistole, je napojena na speciální elektronickou vestu, kterou je vybaven každý hráč. Úkolem je zasáhnout protihráče a jeho čidla na vestě. Jakmile je hráč zasažen, je vyřazen na několik sekund ze hry. Tuto dobu využívá hráč k ukrytí a tak setřesení pronásledovatelů. Když tato doba uplyne, hráč se vrací do hry.

Za každý zásah se hráčům přičítají body jak vlastní, tak pro team. Cílem je získat co nejvyšší počet bodů. Jedna hra trvá 15 minut. Aréna, kde se Laser game odehrává má rozlohu 350 m2. K úkrytu vám budou složit překážky s různými otvory, které využijete pro dobré palebné pozice. Nabízíme vám velké množství formátů her. Můžete hrát sami za sebe nebo se rozdělit do dvou týmů. Jako jediní vám nabízíme variantu hry zvanou “Capture the Flag“ (Braňte si svůj domeček a dobijte soupeřův). K zapůjčení máme nejmodernější vybavení, které je v současné době dostupné.

Zbraně jsou velice lehké (0,6 Kg), přesně zasáhnou Vašeho soupeře až do vzdálenosti 35 metrů. Vesty váží jen 1,8 Kg. Zbraň je vybavené LCD displejem, z kterého se dozvíte, který soupeř vás zasáhl, kolik máte bodů a čas který vám zbývá. Doporučujeme sportovní oblečení a obuv, tmavé oblečení (buďte nenápadní) a nezapomeňte ručník, protože hra není pro lenochy.

Délka

30 minut

Lokalita

Praha

Počet osob/cena

12-16 hráčů / 499,- Kč/1 os.

6-11 hráčů / 559,- Kč/1 os.

2-5 hráčů / 599,- Kč/1 os.

Doprovod

Nelze

Balíček obsahuje

30 minut Laser game hry

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Doporučujeme tmavé sportovní oblečení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Laser game
Laser game
Laser game

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition