Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Co obdržíte

Co obdržíte

K prožití zážitku - dárku - Krásného zážitku, adrenalinu, relaxu, romantiky, zážitku ve vodě, zážitku ve vzduchu, narozeninového dárku, svatebního daru, dárku k mimořádné oslavě, dovolené, romantickému víkendu či jak chcete tomu říkat obdržíte dárkový poukaz, který se odevzdává před uskutečněním Vašeho Krásného zážitku přímo na místě konání zážitku, kde budete zážitek čerpat.

Tento certifikát, který Vás opravňuje k prožití Vámi zakoupeného zážitku bude vystaven na konkrétní jméno Vámi obdarované osoby spolu s číslem certifikátu.

 

 

 

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition