Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Narozeninové oslavy, párty, večírky, zábava

Děti, dárky, oslavy a přání k narozeninám

Pořádáte narozeniny - narozeninovou párty pro své nejbližší či pro ty nejmenší? Hledáte zábavu či program pro děti a rádi byste, aby si ji náležitě užily a aby na takovou akci všichni zúčastnění dlouho vzpomínali? Pak potřebujete nás!

Přivezeme a uděláme vám show s kouzelníky, dorty, klauny, přivezeme svíčky, balónky a desítky různých zábavných programů, včetně balonkové výzdoby či namalování narozeninového přáníčka. Ale umíme toho mnohem víc. Pošlete nám nezávaznou poptávku a uvidíte.

Chcete uspořádat narozeninovou párty, nebo firemní párty, večírek, zábavu pro přátele či kolegy, dětský den, karneval či svatbu a hledáte způsob zábavy a dokonalé show? Pak jste tady správně! Co nabízíme?

Desítky dětských her a aktivit, skákací hrady, trampolíny, tajemné i zábavné vystoupení kouzelníků a klaunů, pantomimu, kreslené karikatury a portréty, tvarování balónku i balonkovou výzdobu, žonglování, a další! Nabízíme i služby vizážistky i vystoupení mistra bublinkáře nebo můžeme zařídit běžné hlídání dětí.

S doprovodnými programy máme zkušenosti i skvělé reference!

Obraťte se směle na nás a pošlete nám nezávaznou poptávku.

ANIMÁTOŘI DĚTSKÝCH HER - soutěže a zábava

Náš tým zkušených animátorů z celé ČR má v portfoliu desítky dětských her a soutěží, které může na přání klienta realizovat téměř kdekoliv. Využívají se hry, které korespondují s věkem a dovedností dětí. Hry jsou vhodné pro jakoukoliv oslavu a zábavu. Jsou nenáročné a přitom velmi pobaví. Máme nejen zábavné hry, ale i naučné (škola hrou).

Děláme i různé kvízy, otázky a hry na téma televizního milionáře a dalších soutěží. Zároveň můžeme sestavit hry nebo otázky na dané téma, které jen budete chtít. Animátoři mohou být i v různých kostýmech na přání. Ve velké oblibě jsou pohádkové kostýmy. Animátoři mají pedagogické vlohy, dokážou proto dokonale "pracovat" s dětmi a jejich fantazií. Zábava na zahradě u domu nebo v dětském domově není žádný problém, rádi přijedeme!

Animátoři mají výborné zkušenosti s malováním na obličej, pantomimickými představeními a velice rádi tvarují balónky. Naši animátoři jsou „multifunkční“, objednejte si jich proto několik a zaplní vaší akci nespočtem aktivit, z nichž budou nadšené děti i dospělí.

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ - FACEPAINTING

V poslední době velmi oblíbená, velmi žádaná a úžasná forma zábavy je malování na obličej - facepainting a to nejen pro nejmenší, která z vaší akce udělá nezapomenutelný zážitek pro všechny zúčastněné. Spouště fotoaparátů se nezastaví, když se naši umělci pustí do práce a vytvoří na desítkách (nejen) dětských obličejů doslova umělecká díla! POZOR - naše reference mluví za nás. Výtvarníci z našeho týmu jsou držiteli dvou českých rekordů z let 2009 a 2010 v malování na obličej - facepainting (malování na tělo, bodypainting ). Jme v tom nejlepší, vyzkoušejte si nás!

DISKOTÉKA DĚTSKÁ - disco oslavy

Potřebujete malou dětskou diskotéku? Přineseme ozvučení, světýlka a hudbu s pořešenými licenčními poplatky. Zahrajeme hudbu dle přání nebo dle věku dětí. Velmi oblíbená zábava, kdy se oslavenec mezi dětmi cítí jako král. „On“ je tím, kdo zorganizoval skvělou zábavu pro své přátele a kamarády. Uvidíte sami, že za málo peněz se dá udělat hodně muziky.

Diskotéky jsou v oblibě mezi všemi věkovými skupinami. Od těch nejmenších až po ty dospívající. A zvláště u nich, kdy jsou to ještě děti, ale oni sami se cítí téměř dospělými, je velmi těžké pro ně vymyslet nějakou vhodnou zábavu. A diskotéka je tím nejideálnějším dárkem.

KLAUNI - klaun, šašek, šášula, kejklíř, pantomima, karneval, masky, klaunský kostým

Baví se děti i dospělí, když sledují naší klaunskou show! Naši klauni už pobavili a úsměv na tvářích vykouzlili na stovkách akcí. Objednejte si jednoho nebo i celou partu klaunů, kteří předvedou skvělé představení na podiu, nebo i mezi dětmi, které zapojí do interaktivních her. Oči neodtrhnete od našich umělců s kulatými nosy a vaše děti budou na několik (desítek) minut doslova konsternovány vystoupením klaunů z našeho týmu! Chcete pobavit vaše nejmilejší? Pak už víte, kam stačí zavolat. Karnevaly, dětské dny, svatby či malé dětské narozeninové oslavy. Mim či klaun, klaunisko, šašek, šášula… Zábava to bude skvělá!

BALONKÁŘ - tvarování a modelování z balonků

Klaun, který dokáže z tvarovacích a běžných nafukovacích balónků učiněné zázraky. Vyrobíme například žirafu, pejska, labuť, kočku, pro kluky meč, pro holky třeba čepičku s křídly či kytičku. Uděláme, zhotovíme! To vše ze stovek pestrobarevných balónků. Velmi oblíbená a originální prezentace i show pro děti i pro dospělé, stejně jako ideální služba, která dokáže uspokojit desítky dětí v rámci jedné akce.

KOUZELNÍK - iluzionista, magie, kouzla, kouzelnická vystoupení

Přejete si vystoupení kouzelníka? Pro děti či dospělé? Má být spíše zábavné (např. v kombinaci s klaunem či žonglérem) nebo záhadně mysteriózní, prostě kouzelné? Součástí naše širokého týmu bavičů a umělců jsou i kouzelníci různých kategorií, dovedností i cenových relací. ZAVOLEJTE NÁM a společně už se domluvíme, který z nich je ten pravý pro vás!

BUBLINKÁŘ - BUBLINÁŘ se skvělou bublinkovou show

Zavřete okna i dveře ať nefouká, ztište hlas - to abyste slyšeli podmanivou hudbu, která doprovází tuto jedinečnou show. Bubliny plné kouře, bubliny v bublinách a další bublinové performance – na světě je jen několik lidí, kteří dokonale ovládají umění s bublinami. V našem týmu jsou profesionálové, kteří vás donutí nedýchat. Zavolejte nám, jsme připraveni své umění prezentovat! Bubbleshow čeká na Vás!

BUBLINKOVÁNÍ s dětmi - bublinky, bubliny i megabubliny

Bublifuky malé i velké, bubliny šišaté i kulaté - to je bublinkování s dětmi. Naprosto skvělá zábava pro děti. Viděli jste někdy pohromadě desítky, stovky bublin? A radost v očích dětí, které mezi nimi běhají, honí se s nimi a foukají do nich? A pozor, děti samy si mohou „výrobu“ bublin vyzkoušet, z toho jsou totiž vždycky nejvíc nadšené. A my dětské sny plníme ze všeho nejradši!

COPÁNKY - pletení rasta copánky a francouzské copánky

Toto je vítané zpestření nejen letních akcí. Hlavně holčičky si přijdou na své. Copánky jednotlivé, ale i na celou hlavu - to vše dokážeme. Toužíte po barvě? Umíme i zaplétat barevný "kanekalon", stačí si jen ukázat na tu "vaší" barvu! Spojíte-li naše copánky se službou našich kadeřnic a vizážistek, můžete se dočkat kompletní proměny. Udělejte radost svým dětem, pozvěte mezi ně profi "copánkáře"!

Nebuďte troškaři a nechte třeba sobě nebo svým dětem či svým blízkým „předělat“ celou hlavu. Z uhlazeného účesu se během několika hodin stane cool rasta účes! Objednejte si tuto jedinečnou vlasovou proměnu, buď jako hlavní službu, nebo i jako součást širšího programu. Rasta copánky Vás dostanou.

AUTODRÁHA - velká profi i pro více závodníků

Na jakékoliv Vaší akci Vám postavíme velkou či menší autodráhu. Oživíte tak Vaší událost a potěšíte nejen muže a kluky.

ZÁBAVNÉ nafukovací ATRAKCE - pronájem skákacích hradů, trampolína, segway, horolezecká stěna

Potřebujete obohatit váš program o zábavné atrakce pro nejmenší? Chybí vám skákací hrady, trampolíny a jiné? Mobilní kasino nebo skákací boty? Vlastníme a rádi zapůjčíme i nainstalujeme nespočet atrakcí – stačí si jen vybrat! Nemusíte utrácet za věci, které potřebujete jen občas. Od toho jsme tu my! A rádi vám pomůžeme s čímkoli, co se týká dokonalé zábavy a skvělé párty, ať už v interiéru či exteriéru!

OHŇOSTROJ papírový - vystřelovací konfety, zábavná pyrotechnika, narozeniny, Silvestr, oslavy, párty

Papírový ohňostroj je ideální i pro denní akce. Není tak hlučný jako klasický ohňostroj, nicméně efekt nabízí dokonalý a zejména děti jsou nadšené, když na ně z výšky padají vystřelované papírové třásně. Vše je prováděno maximálně bezpečně, tak aby si užili všichni přítomní.

Dokážeme zajistit i klasický pyrotechnický ohňostroj.

PŘEDSTAVENÍ SE ZVÍŘÁTKY - Psi, kozy, koně, papoušci, hadi, tygři, medvěd, opice, velbloud

Nejen děti milují zvířata! Nabízíme a umíme zrealizovat představení nebo Vaši oslavu s pejsky, hady, papoušky, medvědem, kozami, velbloudy, krokodýlem, opičkou a dalšími. Je vám to málo a máte milion? Pak vám na vaší akci přivedeme i stádo slonů. Že vám stačí i drobnější zvířectvo? Ať tak či onak - sdělte nám jen čas a místo, my ani naši zvířecí umělci pozdě nechodíme! A mimochodem, co se takhle nechat vyfotit se zvířaty? Potřebujete vymyslet a zrealizovat nezapomenutelnou akci pro pár (desítek) dětí? Vyfotíme, potěšíme! Pro nás to problém není.

DIVADLO pohádek pro děti - divadelní vánoční, mikulášská a jiná zábavná představení

Divadlo je klasika, která by neměla chybět v nabídce žádné firmy, která chce bavit své klienty. Mikulášské i vánoční představení jsou v kurzu nejvíc. U některých představení disponujeme i vlastními kulisami, pokud ale toužíte někoho opravdu překvapit - jsme schopni dotvořit scénář scénky společné s vámi. Naše divadelní možnosti jsou neomezené, záleží na vašich přáních i možnostech. Herci - umělci čekají.

ZAHRADNÍ DŘEVĚNÉ ATRAKCE

Zahradní dřevěné atrakce patří v poslední době mezi velmi žádané doplňky Vašich akcí a to především u rodinných domků. Dokážeme Vám přivézt kuželky, kostky, mini golf, mikádo, šachy a jiné. Stačí si jen říci a zábava bude dokonalá.

BALÓNKOVÁ VÝZDOBA A DEKORACE

Představte si holý sál či podnik s nudnou výzdobou. My z něj dokážeme udělat přímo "balónkový" skvost! Různé velikosti, tvary i barvy balónků, zavěsíme, kde si jen usmyslíte. Přidáme i spousty doplňků, jako umělé květiny, stuhy atd. Umíme z balónků různé brány, stojany, girlandy! Prostor pro Vaši oslavu bude zářit, hosté budou nadšení! Balónky plníme vzduchem i heliem, záleží jen na vás! Výzdobu lze dohodnout předem, na přání vypracujeme i návrh výzdoby, v němž sladíme naše zkušenosti s barevností, rozmístěním a stylem výzdoby a Vaším přáním.

KVĚTINOVÁ DEKORACE - designové a dekoraterské služby

Květinová dekorace by neměla chybět na žádné svatbě či větší akci. Vše děláme z čerstvých květin.

BALÓNKY - REKLAMNÍ POTISK NAFUKOVACÍCH BALÓNKŮ

Balonky jsou vděčné dárky a ideální k výzdobě. Chcete obdarovat klienty, nebo se "jen" pyšnit balónkovou výzdobou s logem vaší firmy? Jednobarevný či vícebarevný potisk? Z jedné nebo z více stran? Řekněte si… Větší množství balónků pohromadě a na všech Vaše logo, Vaše reklama? To je tzv. „wow efekt“, který potištěné balonky dokážou. A na konec Vaší párty? Každého z hostů jedním balónkem obdarujte, aby reklamu vaší firmy šířil dál.

DĚTSKÉ vzdělávací WORKSHOPY aneb školení a kurzy - zábava hrou!

Známý citát praví: "Schola ludus", neboli škola hrou. My se ale nebudeme učit, žádný strach... Budeme si hrát! Dětské workshopy je stále oblíbenější forma zábavy, kdy jsou děti, ale i dospělí aktivně zapojováni do programu zábavného dne, odpoledne, víkendu. Zkušenosti máme s tvarováním balónků, s žonglovacími workshopy či s origamy z papíru, malováním velikonočních vajec, malováním na obličej atd. Tyto workshopy jsou nejen zábavné, ale i naučné - a často si ještě odnesete originální dárek i vzpomínku.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ - chůva, chůvy, dětská chůva, dětská chůvička

Doba už je taková, hektická a nutí nás využívat čas na minuty i vteřiny. Potřebujete si nutně něco zařídit, nestíháte se zavčasu postarat o své milované děti. Potřebujete jen pár hodin týdně pomoct a být přitom v klidu, že je o vaše děti bezpečně postaráno? Vychutnejte si bez starostí večerní program, posezení s přáteli, divadelní představení, nebo si jen "odskočte" na služební cestu. O vaše děti se postarají naše profesionální a pedagogicky vzdělané "chůvy". Prostě a jednoduše děláme hlídání dětí. Při hlídání můžeme zapojit animační programy či výuku cizích jazyků.

DOČASNÉ TETOVÁNÍ airbrush - tatto, kérky, body art

Třpytivé nebo jen černé, pro děti nebo i pro dospělé. Máme motivy volné nebo si vyberete jednu ze stovek našich šablon? Máte dokonce svojí představu a přání co si nechat vytetovat na paži, kotník, na záda i zadeček? Asijský ornament nebo logo firmy? Umíme i „stříkací“, tzv. airbrush tetování nebo henna tattoo. Forma i barvy záleží jen na vás. My jen víme, že tetovací večírek bude stát za to. Z naší zkušenosti musíme potvrdit fakt, že dočasné tetování upustí uzdu fantazie i u těch konzervativnějších kolegů či klientů a hostů vaší akce. Přesvědčte se!

FOTOGRAF a KAMERAMAN - svatební, narozeninová či jiná videa a fotky do alba, na Facebook či YouTube

Co by nemělo chybět z žádné oslavy, jsou fotky. Profesionálně nafotíme jakoukoli akci. Firemní večírky, party, svatby a další akce - to vše je třeba zdokumentovat, aby byly vaše vzpomínky stále "živé". U focení nabízíme i různá pozadí a digitální triky. Chcete fotku z Karibiku, z džungle, nebo z indického chrámu? S námi se přenesete v čase i prostoru díky „naklíčovanému“ pozadí. Umíme i tisknout fotky přímo na akcích. Video profesionálně sestříháme, otitulkujeme, podbarvíme hudbou i jinak dozvučíme. Vaše přání je nám potěšením! Kamera, fotograf, klapka… AKCE!

HOSTESKY - karnevalové masky a kostýmy, maskoti

Umíme zařídit i služby hostesek (hostesáků) v pohádkových kostýmech, stejně jako seriozně oblečené a vystupující hostesky - profesionálky! Přejete si vaší akci něčím ozvláštnit? Co třeba hostesky v indiánských kostýmech nebo v kostýmech či šatech v barvách vaší firmy? Pro nás žádný problém! Vymyslete si jakýkoliv kostým a my si s tím poradíme.

HOSTESKY a promotéři - milé půvabné a komunikativní dívky

Naše hostesky jsou milé, pohledné, sympatické a komunikativní. Hostesky by na žádné akci neměly chybět. Dodávají glanc a celou akci směřují ke správnému cíly. Uvaděčky při vstupu na akce, hostesky, které budou ozdobou, aktivně spolupracující dívky, jež budou aktivnější součásti vašeho programu. Rádi s Vámi prodiskutujeme celý program a úkoly pro naše hostesky v něm. Hostesky mohou například vytvářet i různé soutěže, znalostní kvízy na vámi zadané téma. Znalosti o firmě apod. Hostesky mohou uspořádat různé soutěže, kvízy, vědomostní úkoly. Otázky mohou být zaměřeny obecně nebo na problematiku, úkoly a cíle firmy. Do otázek vám zakomponujeme i historii firmy apod.

PORTRÉTY černobílé

Umíme a rádi zhotovíme desítky karikatur kohokoli – na koho nám ukážete. Jenže pozor, ne každý potřebuje legrační karikaturu. Proto nabízíme i kreslení či malování seriózních portrétů. Ať už živě – přímo na dané akce, tak i korespondenčně – dle dodané fotografie, jako předlohy. Dokonale zvládnutý portrét potěší každého… Černobílé provedení je finančně dostupnější a rychlejší.

KARIKATURY - PŘÁNIČKA NA ZAKÁZKU tj. zaslání poštou, emailem

Stále populárnější forma dárků a horká novinka v našich službách! Překvapte své blízké zaslanou karikaturou či malbou (obrazem) jich samých - budou nadšeni! Ideální možnost, jak realizovat narozeninová přání… Stačí, když nám poskytnete předlohu (fotografii, popis) dotyčných či dotyčného (karikatury a malby dvojic jsou stále žádanější), něco nám o nich povíte (jejich gesta, zájmy, koníčky, hobby, hříchy i ctnosti, jejich slabosti i např. notorické hlášky) a necháte tvořit naše profesionální kreslíře-karikaturisty či malíře. Výsledkem bude ten nejoriginálnější a nejvtipnější dárek. Forma předání je pak už jen na vás. Nebo na nás?

MALOVÁNÍ NA STĚNU - zeď, malování pokojů, malíři pokojů

Už vás nebaví dívat se denně na tu šedivou, nudnou plochu? Jste přesvědčeni, že by vaší stěně ve firmě, v kanceláři, v klubu, v domě (na domě) slušela originální, kreativní malba? Máte nápad či návrh a víte, co chcete, jen neumíte malovat? Nechte to směle na naše výtvarníky, kteří mají velké zkušenosti s tímto typem tvorby. Bude nám potěšením oživit interiér i exteriér a učinit z něj originální podívanou a lákavý objekt pro oči kolemjdoucích. " Malíři pokojů " trochu jinak. :-)

MALOVÁNÍ NA TĚLO - BODYPAINTING

Lechtivá zábava i umělecký, pro někoho možná i erotický vizuální zážitek. V našem týmu máme jak sličné modelky, tak i profesionální malíře, kteří dokáží těla sexy modelek změnit k nepoznání. Že už nevíte jak zaujmout vaše klienty na firemních akcích? Pak jste si právě přečetli zaručený tip. Foťáky s sebou a fotíme bodypainting - malování na tělo!

MALOVÁNÍ NA TRIČKA - bíla i barevná, pro děti i dospělé

Malování na trička je poslední dobou velmi populární, protože si domu odnesete vzpomínku. A pokud Vám to moc nejde, tak Vám naše malířka pomůže anebo nabídne dítěti razítka na trička, kde toho nemůže tolik pokazit.

MODELKY A MODELOVÉ - společnice, tanečnice, fotomodelky, hostesky

Jaký je rozdíl mezi hosteskou a modelkou? Nechte nás, abychom spolu s vámi vybrali z naší databáze právě ty slečny, které si vyžaduje ta daná forma vaší akce. Potřebujete slečny hezké, krásné, dokonalých postav, aby předvedly své modelingové kvality na mole? Nebo pohledné a perfektně komunikativní dívky? Modelky na bodypainting nebo uvaděčky v sexy kostýmech? Vaše přání rádi vyplníme! Víte přeci, že pouze ženská krása potěší oko muže, ale i ženy – tak si zkuste objednat naše modelky! Punc Vaší akce bude dokonalý.

OHNIVÁ SHOW FIRESHOW - PLIVÁNÍ OHNĚ chůdy, společenské akce a slavnosti

Jedinečná show, která doslova rozzáří každý večírek. Chrliči ohně na chůdách, ohnivé efekty, akrobatické kousky, roztočené pochodně - ohnivé tance – to je ta pravá ohnivá párty! Objednejte si od jednoho plivače ohně po celý tým tanečních akrobatů, kteří doslova hoří touhou vám předvést své ohnivé umění! POZOR – doma to za žádných okolností nezkoušejte! Fire show je tady.

SKÁKACÍ BOTY A CHŮDY

Skákací boty či chůdy, prostě promo skokan či chůdař. :-) Jedná se o zajímavé zpestření Vaší akce. Využívá se na promo akcích, kde potřebujete trošku nasměrovat pozornost, ale nenásilně. Toto je ideální způsob, ale je to ideální i pro distribuci letáčků či jiných reklamních sdělení. Naši šikovní nepřehlédnutelní promotéři se již těší.

VÁNOČNÍ a MIKULÁŠSKÉ PROGRAMY - Vánoce, čert a Mikuláš a jiné

Máme zkušenost s pořádáním takových programů i pro klienty z řad velkých nadnárodních firem, s radostí ale zrealizujeme i akce menších rozměrů. Je to jen na vás. Rádi s vámi probereme vaše představy a společně připravíme scénář celého programu. Inspirovat se můžete všemi našimi službami už teď! Přijde k vám Mikuláš rozdávat dárky? Pak by měly být nádherně zabalené, aby potěšily dvojnásob. Další příklady a možnosti už necháme na vás!

VELIKONOČNÍ PROGRAMY - pletení pomlázek, malování vajíček a jiné

Zařídíme vše potřebné, my ctíme tradice a hlavně přání zákazníka! Pomlázky, malovaná vajíčka, mašle, řehtačky, ale i chodící velikonoční kuřátka – zkrátka vše co patří k velikonočním svátkům. S námi bude radost prožít „netradiční“ Velikonoce. Celý program nechte směle na nás.

VIZÁŽISTKA - KADEŘNICE - líčení a makeup, kosmetička, kadeřnický salón na akci

Služby vizážistů se stávají stále populárnějším doprovodným programem mnoha akcí, často spojovaných i s malováním na obličej, službami stylistů, kadeřníků, copánkářů atd. Náš tým je opravdu profesionální, dokážeme proto pohotově reagovat na přání objednavatele. Přijedeme na diskotéku - disco, na akci do obchodního domu, na firemní večírek i denní akci určenou výhradně ženám či dětem. Nové, krásnější, plnější rty, řasy, oči. Dokonalý make-up, líčení ve stylu jaký si řeknete. A neřeknete-li si, naše vizážistky vám s radostí poradí ten NEJ pro vás. S námi budete krásnější!

ZNÁMÉ OSOBY - herci, umělci, komici, zpěváci, baviči

Přítomnost známé osobnosti (herec, zpěvák ....) dodá vaší akci punc originality i prestiže. Rádi byste pro své hosty připravili podobné překvapení? Svěřte se nám, moc rádi Vám s tím pomůžeme! Víme, koho pozvat je těžší, u koho to bude doslova nemožné, stejně jako víme, koho pozvat umíme, a rádi to pro vás uděláme… U této služby jen prosíme, z pochopitelných důvodů, o objednání s větším předstihem. Děkujeme a těšíme se na vaše přání!

MODERÁTOR - moderování pro společenské akce

Databáze našich moderátorů se stále rozrůstá. Potřebujete odmoderovat večírek pro diplomaty v Bruselu, nebo vesnický ples? Firemní večírek pro stovky nejváženějších klientů, kteří by se měli bavit? Nebo narozeninovou párty? V jazyce českém, anglickém, francouzském? Moderátor ve fraku, kvádru, moderátor jako klaun či divadelní umělec, který s gustem sehraje několik scének? Zavolejte nám, určitě společně najdeme toho nejlepšího pro vás!

HUDBA - hudební skupiny, music, představení

Muzika začne hrát, ZPĚVAČKA zpívat a VY tancovat. Jazz, rock, blues, country, dechovka, vážná hudba s vystoupením zpěvačky či zpěváky, ale i svižná rómská hudba, která roztancuje doslova každého! Nabízíme hudební skupiny i jednotlivce? Stačí se shodnout na druhu hudby, která je vaším favoritem a pak už nás jen nechat pracovat. O hudbu na vaší akci se postaráme od prvních tónů po závěrečný standing ovation.

PANTOMIMA - zábavná improvizace, klaun, herec, mim

Víte, že pantomima je jedno z nejtěžších hereckých umění vůbec? Kdo jí vládne, ten dokáže každou akci obohatit o skvělý zážitek. Naši mistři pantomimy jsou schopní předvést připravené představení na jevišti, ale i bezprostředně improvizovat přímo mezi diváky, klienty, kolegy, přáteli. Stačí si jen objednat konkrétní formu a pak už se jen bavit. Věřte, že se pobaví každý. Pantomima je totiž umění, a my ho umíme!

HISTORICKÝ ŠERM a zbraně, bitvy, slavnosti, rytíři a vojáci

Na Vaše přání uspořádáme atraktivní šermířské i rytířské souboje v autentickém duchu autentických starých hradů a zámků. Rytíři, šermýři i poddaní a plebs budou v historických kostýmech. Středověká hudba, spousta funkčních rekvizit a plné nasazení v boji (při představení) – to vše je zárukou nezapomenutelné podívané, při které naši hrdinové nenechají vydechnout vaší pozornosti. Pozvěte je na „nádvoří“ své akce, udělají vám neskutečně povedenou show! Tato akce naprosto umocní velikost jakékoliv oslavy.

ŽONGLOVÁNÍ - představení i workshop, žongléři a kejklíři, s míčky, kruhy a kužely

Žonglér může být i trochu klaun, stejně jako může být i plivačem ohně. Žongléři jsou nestárnoucím evergreenem mnoha společenských a zábavných akcí. A ti naši jsou navíc zábavní a sympatičtí! Osvědčená je dvojice chlapců, kteří se v jejich umění dokonale doplňují a představují dech beroucí, ale i vtipnou žonglérskou show! Chcete si to taky zkusit? Stačí se přihlásit a rychlý minikurz žonglování je tu pro vás! Pozor – horkou novinkou v našich službách je i žonglování se svítícími kužely, které mění barvy. Zavolejte si o ní …

MAŽORETKY - šikovné půvabné slečinky

Dětské mažoretky potěší na každé akci. Jejich půvab, dívčí dětská krása, šikovnost a pohyb a jednotné barevné oblečení… to je to, co oživí každou akci.

PROSTORY PRO AKCI - párty, narozeniny, výročí, oslava, svatba

Máte jasnou představu, co chcete? Víte již přesně, jak by vaše akce měla vypadat, jaký by měla mít program, kolik bude hostů, co by měli sníst, vypít a zažít? Chybí vám jediné, chybí vám ten nejvhodnější prostor? Alabastrový salónek v Ermitáži zařídit neumíme a do Bílého domu nás po poslední akci nepustí… Pokud se ale spokojíte s dostupnějšími prostory, pak se je pro vás pokusíme zamluvit, zařídit, vyzdobit! Stačí, když nám zavoláte a sdělíte nám vaší představu a vaše přání!

CATERING - slané rauty, oslavy, párty, bankety, švédské stoly, svatby

Šunkové rolky se šlehačkou křenovou, lososové závitky, kaviár, kachní paštičky - tím to může začít, ale určitě nekončí. Náš tým je na vaši akci schopný dodat slané delikatesy nevídaných chutí: klobásky, žebírka, jitrničky, kupy slaného pečiva roztodivných tvarů, příchutí i chutí, voňavé sýry z celého světa, tedy pochutiny, nad kterými se vám budou sliny sbíhat, jen je uvidíte. Samozřejmostí je pak i pečené selátko, kaneček či beránek. Libo porcičku? Naši řezníci jsou špičkami ve svém oboru. Všechny dobroty přivezeme i naservírujeme! Svatby, oslavy, narozeniny, výročí a jubilea…

Kremrole plněné šlehačkou sladkou, nadýchané koláčky, medové i jiné sladkosti, křupavé sušenky, lízátka, kopce bonbónů – tím to může začít, ale opět nekončí. Náš tým je na vaši akci schopný dodat jakékoli sladké lahůdky: Perníčky, buchtičky, dorty nevídaných tvarů i chutí, čokoládové postavičky, originální dobroty, nad kterými se vám budou sliny sbíhat, jen je uvidíte. Náš cukrář je přímo pohádkový umělec. Všechny dobroty přivezeme i naservírujeme! Svatby, párty, bankety, oslavy.

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition