Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Narozeniny bez námahy

Děti, dárky, oslavy a přání k narozeninám

Narozeniny bez námahy

Narozeniny, narozeninová přání, narozeninové dárky, narozeninové oslavy, svátky či jakákoliv jiná narozeninová oslava je událostí na kterou se dlouho vzpomíná a speciálně v dětských dušičkách zůstává taková oslava narozenin nadlouho vryta.

Každý dárek, každý zážitek, každé zpestření, každý projev krásy a lásky a pohody zůstává nezapomenutelně ukryt jako takový malý adrenalinový narozeninový zážitek v dětských srdcích navěky a pak, když Vaše dítě se stane samotným rodičem, tím samým způsobem projevuje lásku svým dětem.

Uspořádat narozeniny je v podstatě velmi jednoduché, pokud ale znáte všechny tajné přísady: špetku cukru, špetičku koření a spoustu plánování. Úspěšná oslava či narozeninová párty musí mít ústřední myšlenku nebo téma. Něco co ji dodá ten správný říz. A pokud si nevíte rady jsme tady my.

Uspořádejte narozeniny bez námahy. Dodáme Vám vše nač si jen vzpomenete: barvy na obličej, lampiony, balonky, helium pro nafouknutí, talířky a hrnečky s dětskými motivy, serpentýny, konfety, girlandy, svíčky, klobouky, masky, frkačky, kostýmy, bublifuky, ale hlavně Vám to celé zorganizujeme, připravíme. Na oslavu si můžete objednat i klauna nebo kouzelníka, který bude děti po celou dobu bavit. Tak přejeme hezkou a ničím nerušenou zábavu.

Co Vás čeká

Narozeninová oslava bez námahy.

Délka

2- 3 hodiny.

Lokalita

Pardubický kraj

Počet osob/cena

od 500,- Kč

Doprovod

Libovolný

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

V základní ceně dostanete dort se svíčkami pro oslavence a nějakou malou dětskou hračku jako dárek pro oslavence. Tato základní cena je za 5 dětí, za každé další dítko se účtuje 30,- Kč. V ceně jsou zahrnuty dětské hry a soutěže nebo malování na obličej o které se po celou dobu bude starat milá hosteska. Na oslavu je možné přiobjednat klauna, kouzelníka, výzdobu, dětské kostýmy a mnoho dalších věcí. Vymyslíme za Vás i nějaké originální narozeninové překvapení nebo dárek. Přesně dle Vaší kapsy doporučíme nejvhodnější provedení celé narozenivé oslavy. Doporučíme, vymyslíme, navrhneme, uděláme. Vše levně, ale jinak než jste zvyklí. Prostě děláme věci jinak.

Balíček neobsahuje

Dopravu narozeninového týmu mimo Pardubice nebo dle dohody

Oblečení

Jakékoliv

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

Veselé pozvánky pro ostatní účastníky, kouzelníka na oslavu, živou hudbu, imitátora, který pobaví celou společnost svým vystoupením a dalším projevem během oslavy, kostýmy princezen, pirátů, rytířů, vodníků a mnoho jiných pohádkových postav, masky, malování na obličej, telefonickou gratulaci od významné osobnosti nebo celebrity v podání imitátora, různé hry a soutěže, balonky, výzdobu, ohňostroj, striptýz (pro plnoleté), či jakékoliv vystoupení našich předních umělců a jakékoliv občerstvení. Mini i maxi. Nebo barmanskou show.

Názory klientů

Klient

„Super přístup organizátorů. Vašek“

„Fakt nádherná oslava, sama bych to takto nezorganizovala, vstřícný přístup a vše klaplo na jedničku. Leona“

„Dcera měla ohromnou radost. Zvláště z klauna, který se neustále točil kolem ní a organizoval různé hry. Doporučuji. Majka“

„Tak takovou oslavu jsme ještě neměli. Bomba. Máme hodně dlouho na co vzpomínat. A příští rok každopádně opakujeme. Klára“

„Balonky, konfety, frkačky, hry, no prostě super oslava, tak by to mělo vypadat. Myslím, že na tohle náš malý Míša jen tak nezapomene. Michal“

„Oslava naprosto bez starostí, fakt dobrý, doporučuji všem. Karel“

„Ideální oslava. Lépe bych to nepřipravila. Monika“

„Děkujeme všem organizátorům naší párty. Bylo to super. Gábina“

„Super, super, super a ještě jednou dík za oslavu. Martina.“

„Nebylo co vytknout, vše bezvadně připravené, vše klaplo jak mělo, všichni měli velkou radost, oslava se fakt vydařila a je na co vzpomínat hodně dlouho, děkujeme organizátorům, krásná výzdoba a klaun byl výbornej. Jana“

Narozeniny bez námahy
Narozeniny bez námahy
Narozeniny bez námahy
Narozeniny bez námahy

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:



Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition