Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Telefonické narozeninové přání od Karla Gotta nebo Luďka Soboty nebo ...

Děti, dárky, oslavy a přání k narozeninám

Imitátor Václav Faltus

Malý zážitek v podobě dárku narozeninové přání od...

Představte si, že slavíte narozeniny nebo cokoliv jiného a zazvoní vám váš mobilní telefon a tam se ozve K.Gott, nebo Vlasta Burian, či Jirka Sovák nebo Oldřich Nový, Václav Klaus, Václav Havel, Miloš Zeman, Luděk Sobota, František Ringo Čech, Zdeněk Troška, Bolek Polívka, Mirek Donutil, či poručík Troník z filmu Tankový prapor, Zdeněk Srstka, Kovařík, Neuman, Chantal Poulen, Věra Chytilová, Felix Holzmann, Suchařípa, Honza Nedvěd, Jirka Lábus, Růžena Kajzrová nebo třeba z pohádkových postav Spejbl a Hurvínek, Mach a Šebestová, medvídci od Kolína, Bob a Bobek, Maxipes Fík a nebo někdo jiný a bude Vám přát k narozeninám či jiné významné události.

Asi to bude dobrý šok, co říkáte? Náš přední český imitátor vše zařídí a popřeje telefonicky nebo osobně Vašemu známému, kamarádovi, šéfovi, manželce, či manželovi nebo komukoliv komu si budete jen přát hlasem jeho oblíbeného idola a předá narozeninové přání i s vaším vzkazem. Je potřeba zavolat a domluvit se.

Co Vás čeká

Blahopřání k narozeninám či jiné významné události hlasem zajímavé osobnosti v podání našeho českého imitátora.

Stačí jen, když např. manželce oznámíte, že ve 20,00 hod. zavolá její idol. a je na vás zda necháte manželku žít dál v iluzi, že jste opravdu sehnal jejího idola a nebo můžete prozradit, že se jednalo o našeho předního imitátora.

Od vás budeme jen potřebovat pro narozeninové přání jméno a čas a eventuelně nějaké další doplňující informace o oslavenci. Např. může naše celebrita pozvat oslavence do restaurace, do divadla či na jinou akci kam dopředu zakoupíte vstupenky. Meze nejsou kladeny. Text si již upravíme sami s něžným humorným nádechem.

Délka

Dle domluvy.

Lokalita

Celá republika

Počet osob/cena

1500,- Kč nebo dle domluvy

Nyní sleva na 990,- Kč

Pište, volejte, rádi se domluvíme

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Blahopřání k narozeninám či jiné významné události hlasem významné osobnosti nebo celebrity v podání našeho českého imitátora.

Telefonní rozhovor je na náš účet.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo v případě osobního potkání a honorář

K balíčku je možné přiobjednat

Kouzelníka na oslavu, živou hudbu, imitátora, který pobaví celou společnost svým vystoupením a dalším projevem během oslavy, kostýmy, masky, malování na obličej, telefonickou gratulaci od významné osobnosti nebo celebrity v podání imitátora, různé hry a soutěže, balonky, výzdobu, ohňostroj, striptýz, či jakékoliv vystoupení našich předních umělců.

Názory klientů

Klient

"musím Vám moc a moc poděkovat za tu gratulaci pro mého manžela, který měl opravdu velkou radost a byl to jeho nejlepší dárek k narozeninám. Nejdříve vůbec nechápal, kdo mu to volá, myslel si, že si z něj kamarádi dělají legraci a přemýšel, kdo by to mohl být. Několikrát u toho i brečel, byl dojatý a po skončení jsem se ho ptala, kdo mu to volal a co říkal a stále říkal, že Václav Havel a M. Zeman a že mu přáli. Nedalo mu to a řekl, že zavolá na to číslo zpět. Což bylo perfektní, že na druhém konci se mu znovu ozval M. Zeman, což já ani on jsme nečekali. Byloa to opravdu nádherné a překvapující. Ještě jednou Vám děkuji za krásný dárek pro mého manžela, který stál opravdu za to !!! Margita"

"moc Vám a hlavně panu Faltusovi děkuji za přání, pro mou kamarádku Lenku k narozeninám. Všechny jste nás moc pobavili.Možná, že jsem ji měla lépe připravit,protože byla tak vykulená,že si toho ani moc nezapamatovala,ale myslím že moment překvapení udělal své a na jejím výrazu se pásli všichni dokola. Přeji Vám a panu Faltusovi všechno pěkné a mnoho dalších spokojených zákazníků, děkuji Dagmar"

"...musím říct, že se to povedlo skvěle.....měla jsem co dělat abych zachovala důstojnost...když měl přítel slzu v oku...pořád ze mě tahal přes koho jsem to zařídila...a jsem teď za tajemného hrdinu s dlouhými prsty a konexemi musim se smát...ale jen ať si to myslí...alespoň bude třeba víc poslouchat co mu říkám hihihi...takže děkuji....a obrovský pozdrav a dík panu faltusovi, děkuji Alice"

"super, skvěle jsem se pobavil a následně i celou společnost. díky Michal"

"tak nevím jestli ten K.Gott byl fakt na mým telefonu nebo ne, ale nakonec to je jedno, protože to  fakt bylo super překvápko." Mirka.

"aby mi uprostřel mé narozeninové oslavy zavolal Václav Klaus a popřál mi k narozeninám, tak to se mi ještě nestalo. díky, Vašek"

" s Milošem Zemanem jsem si fakt pokecal skvěle. Tomáš"

"unikátní, Mirek Donutil a ještě mě pozval na představení, fakt skvělý zážitek. Anička"

"chvíli jsem si myslela, že špatně slyším, ale když Šantal předala telefon p. Polívkovi, kterého miluju a přál mi k narozeninám, tak jsem byla v sedmém nebi. Lenka"

"nejhezší zážitek mojich narozenin. díky, to bylo fakt super překvápko na které nikdy nezapomenu. Jirka"

"skvělý, skvělý, skvělý. Martina"

"velmi vydařené, smějeme se ještě teď a oslavenec jen kroutí hlavou, kde se vzal Karel Gott v jeho telefonu. Majka."

Imitátor Václav Faltus
Imitátor Václav Faltus
Imitátor Václav Faltus
Imitátor Václav Faltus
Imitátor Václav Faltus
Imitátor Václav Faltus
Imitátor Václav Faltus

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition