Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Jak na to

Jak na to

1. Vyberte zážitek

Vyberte si zážitek z naší nabídky podle Vašich snů a představ.

2. Objednejte zážitek

U daného zážitku ve spodu stránky klikněte na tlačítko objednat a vyplňte objednávkový formulář. Zážitky můžete samozřejmě objednat i telefonicky na čísle 776 022 850 nebo na info@krasnezazitky.cz

Dárkový balíček (krabička ve zlatém provedení, dárkový poukaz, bude doručen na Vámi uvedenou adresu spolu s dopisem a věnováním pro dotyčnou obdarovávanou osobu.

3. Způsob platby

Bankovním převodem
Platba se provádí předem na č.ú.: 2408603349/0800  a zboží je Vám následně zasláno po připsání obnosu na náš účet (pokud nebude domluveno jinak). Dárkový balíček Vám bude doručen Českou poštou (poplatek 100,- Kč)
Hotově (osobní odběr )
Tento způsob platby zvolíte v případě, pokud chcete poukaz zaplatit přímo. Tento způsob platby a převzetí zboží je možný pouze po předchozí domluvě.
Na dobírku
Dárkový balíček Vám bude doručen Českou poštou (poplatek 200,- Kč)

4. Rezervace zážitku

Obdarovaný či osoba, která si zážitek objednala, má 6 měsíců na rezervaci termínu.  
Rezervace se provádí telefonicky na čísle 776 022 850 nebo mailem na info@krasnezazitky.cz Definitivní termín Vám potvrdíme telefonicky nebo e-mailem spolu s dalšími pokyny k danému zážitku.

5. Účast na zážitku

Teď už pouze stačí být včas na správném místě.
K čerpání zážitku potřebujete dárkový poukaz, který odevzdáte při čerpání zážitku, a Váš občanský průkaz ke kontrole. U zážitku, kde je uvedeno, budete potřebovat ještě řidičský průkaz.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition