Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Masáže, thajské masáže, relax

Masáže, thajské masáže, relax

Naprosto skvělými zážitky a dárky jsou masáže v Pardubicích. Najdete zde nejen thajské masáže, relax, ale i různé procedury, lymfodrenáž, velmi oblíbené lávové kameny, relaxační masáže ale také masáže zad a masáže nohou a nejen masážními kameny, ale i horkými a studenými mušlemi, banánovými listy a mnoha dalšími.

Samozřejmě nejvíce oblíbené jsou thajské masáže na mnoha způsobů. Relax a masáže prostě patří k sobě. Uvolní tělo, ale i mysl. Načerpáte novou energii, zregenerujete svaly. Masáže v Pardubicích je vynikající prostředek na podporu zdraví vašeho těla a celého organismu. Vyzkoušejte u nás nějaké masáže a uvidíte co to s vámi udělá. Je to taková regenračně masážní ozdravovna vašeho těla.

Prostě navštivte masáže v Pardubicích a nechte se překvapit!

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition