Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Romantický pobyt a mojito jako v Karibiku

Pobytové balíčky

Romantický pobyt ve Špindlu

Chcete zažít úžasné vyprávění z dalekých cest a exotických míst, skvělou domácí pohodu, naprosto výtečné „mňamózní“ jídlo domácí kuchyně? Chcete ochutnat peruánské brambory, které se pěstují snad na jediném místě v ČR? A co domácí mrkev a vlastní vodu ve speciální ledové kostce? Mojito jako v Karibiku?

Dokonalý servis, profesionální práci, jedinečný „prvorepublikový“ osobní přístup k zákazníkům? Prostředí, kterému není co vytknout? Nádherný výhled? Vyprávění o jídle a cestování? Voňavé koupelny, cibulákový servis, skvostnou hudbu, obrovský výběr nápojů, 500 nápojů a 1400 míchaných drinků, výběr všech možných velikostí cibulákových hrnečků na kafíčko?

Chcete se cítit tak, že se vám nebude chtít ani domů protože tady to bude lepší? Tak tohle vše můžete zažít jen v pohádce nebo na nejlepším místě s jedním z nejkrásnějších výhledů v Krkonoších.

Co Vás čeká

Legendární rodinný hotel s tradicí, útulná restaurace s krbem, domov umělců a známých osobností, profesionální a neformální osobní servis, ochota a vstřícnost, nejlépe vybavený bar v ČR , 400 druhů nápojů, servis na pravém cibulákovém porcelánu, večerní programy (jazz, taneční večery, magie, Elvis Presley live, Bosa Nova), v zimě sjezdové, běžecké, turistické i cyklistické trasy přímo u hotelu, dortové souboje pro skupiny, firmy, manažery apod. V létě je možnost příjemného posezení na venkovní terase nad údolím s nádherným výhledem.

Snídaně podávané formou švédského stolu s rozmanitou nabídkou. Večeři v rámci polopenze formou jednotného menu (polévka a hlavní jídlo) nebo výběru z jídelního lístku, který je k dispozici až do ranních hodin.

Součástí restaurace je i cestovatelský klub UNESCO. Zde si můžete v pohodlných křeslech dopřát drinků a prohlížet si tisíce fotografií z 65 zemí světa. Je zde i plazmová televize nebo internet.

Pozor některé pokoje nejsou vybaveny sociálním zařízením. Je potřeba říci při objednávce.

Náš hotel nabízí: biliard, saunu, videoprojekci, internet, wi-fi, dle možností organizujeme různé večerní programy (živá hudba, magie, Elvis Presley apd.) .

Délka

3 dny, 2 noci.

Lokalita

Královehradecký kraj, Špindlerův mlýn

Počet osob/cena

2 os. / 3900,- Kč

Doprovod

Není možný.

Sezóna/počasí

Coloročně.

Balíček obsahuje

2 dny pobytu v horském hotelu s polopenzí.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo, obědy.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení, volné a dle ročního období.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Pro vyznavače sportů dobrá fyzická kondice

Zajímavosti okolí

Ve městě se nacházíí bobová dráha, monkey park, aquapark, možnost adrenalinových sportů (přemostění přehrady, obří houpačka, paragliding, čtyřkolky, atd.) diskotéky, ve větších hotelech jsou wellnes centra, bowling, squashové a tenisové kurty, střelnice, atd.

Další možnosti se nacházejí všude kolem vás - pěší turistika po značených turistických trasách, jízda na horských kolech po cyklistických tratích (trasy míjejí náš hotel), koupání v řece, sběr hub a borůvek, polehávání a relaxování v trávě na čistém vzduchu atd. V zimním období je to samozřejmě lyžování sjezdové a běžecké, snowboard, sáňkování, koulování a stavění sněhuláků.

Názory klientů

Klient

"úžasný pobyt, báječné papáníčko a super servis od majitelů, díky Tomáš a Martina"

"jedinečný, nezapomenutelný, těšíme se zase zpátky. Marek a Marcela".

"voňavé pokojíčky, voňavé toalety, super jídlo, nádherný výhled, úžasné vypravování pana majitele o cestování a jídle, nezapomenutelné. Jirka a Monika"

Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobyt ve Špindlu
Romantický pobxyt ve Špindlu

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition