Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Romantický pobyt na horách - Anýzové pokušení

Pobytové balíčky

Romantický pobyt na Anýzu

Romantický pobyt na horách je v romantické horské boudě, která leží v nadmořské výšce 900 m na vonících anýzových lukách v nádherném prostředí Krkonošského národního parku. A když Vás nebudou zahřívat sluneční paprsky, zahřeje Vás posezení v příjemně vytopené chalupě s výhledem na vrcholky temně zelených lesů.

Na horské boudě a v jejím okolí byl údajně natáčen film S Tebou mě baví svět. A vy prožijete skvělý zážitek se skvělými lidmi. Relax na horské boudě romantický pobyt na horách jako dárek bude tím pravým zážitkovým relax odpočinkem.

V rodinném penzionu Vás přivítá pán domu pravou Anýzovkou vyrobenou z nasbíraných surovin rostoucích v okolí boudy. Na zápraží Vás uvítá pes Matylda a přítulný kocour Mikeš. Horská bouda disponuje 10 útulně zařízenými pokojíky s kapacitou 28 lůžek.

Na poschodí je sociální zařízení s wc. Společenská místnost s barem a prosklenou terasou s posezením. Pro letní posezení při romantickém pobytu na horách slouží dvě venkovní terasy s pohledem do zalesněného údolí se zurčícím potokem. Venkovní krb s možností grilování a otevřené ohniště čekají na nějakou tu romantickou dobrůtku.

Při zimním romantickém pobytu na horách lze využít pána domu co by trenéra sjezdového lyžování v jeho vlastní lyžařské škole a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

V okolí horské boudy roste spousty hub, které lze zpracovat do pokrmů nebo třeba na houbový čaj jehož tajnou recepturu zdědila paní domu po své pra, pra, prababičce.

Novinkou je svatební den. Romantická svatba či jen romantický den pro zamilované. Dojedete kočárem až na horskou boudu, kde budete mít připravenou hostinu pod širým nebem na louce plné voňavých květů. A pro obřad je připraven i pan farář.

Nebo můžete strávit Štědrý večer na horské boudě. Vánoční kapr na horách, Štědrý večer při svíčkách. Znáte něco kouzelnějšího?

Ale každopádně se připravte na domácí pohodu se skvělými lidmi v naprosto domácím prostředí s úžasným domácím jídlem. Prostě kouzelný víkend.

Co Vás čeká

Romantický pobyt na horách to je Anýzové pokušení. Pobyt na romantické horské boudě, kde si můžete v jezírku vlastnoručně nachytat pstruhy nebo siveny a na této delikatese si posléze pochutnat.

Délka

Ubytování na horách je dle požadavku

Lokalita

Královehradecký kraj - Krkonoše

Počet osob/cena

1 os. / 590,- Kč/ 1 noc se snídaní

1 os. /990,- Kč/ 2 noci se snídaní

Doprovod

Nelze.

Sezóna/počasí

Romantický pobyt na horách je celoroční

Balíček obsahuje

Romantický na horách. Jednu noc se snídaní na horské boudě nebo dle objednávky.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo a další stravu. Plnou penzi je možné dokoupit na místě.

Oblečení

Sportovní

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Na Anýzu je možné zažít

22.4.-25.4. 2011, Velikonoční svátky - ještě Velikonoční lyžování, Velikonční hodování podle zdejších tradic s Anýzovkou.

13.5.- 15.5.2011

27.5.- 29.5.2011 " Jarní výšlapy do hor" s horským průvodcem, místy ještě nepoznanými.

Borůvkové víkendy / termíny upřesníme/ Hosty provedeme místy, kde dozrávají krkonošské borůvky a kde si sami mohou borůvky nasbírat. Nebudeme se vyhýbat ani sběru hub. Při této příležitosti bude v jídelníčku zakomponováno jídlo s těchto plodů jako jsou např. kynuté borůvkové knedlíky,borůvkový koláč, houbové bramborové knedlíky se zelím, smaženice a pod..

23.9 - 25.9.2011
30.9 - 2.10.2011 "Přechod Krkonoš" s přespáním na některé z hřebenových bud Krkonoš. Jedná se o celodení tůry s horským průvodcem po hřebenech Krkonoš a návštěvou horských chalup za účelem odpočinku a občerstvení. Trasy těchto přechodů jsou cca. 15-20 km denně.

11.-13.10.2011 "Martinská husa" víkend ve znamení sv. Martina, když z nebe padá bílá peřina, peče se na Anýzu Martinská husička s knedlíčkem a zelíčkem.

24.12.2011 Štědrý den na Anýzu při svíčkách

V průběhu letní sezony nabízíme hostům cykloturistiku po Krkonoších a Jizerských horách, pro méně zdatné za využití Cyklobusů a lanovek.

Názory klientů

Klient

"Nádherné prostředí. Prožili jsme romantický víkend. Prostě super. Doporučuji všem zamilovaným s romantickou duší. Jarda"

"Pstruzi byli super" Kamil

"skvělý víkend, díky. Pavel"

"nejhezčí štědrý večer, Jarka a Dominik"

"Přijměte ještě jednou velké poděkování za nádherný víkend. Byli jsme naprosto nadšeni vaší pohostinností a nádhernou atmosférou a úžasným klidem a relaxací ve vašem „podání“. Na takový víkend nejde zapomenout a už se moc těšíme až zase k vám přijedeme. Moc se těšíme na pstruhy, ale i na vás. Jste báječní lidičky s nádherným srdíčkem a nám bylo u vás a s vámi moc, moc dobře. Díky za nádherný pobyt, za skvělou rodinnou pohodu, díky za atmosféru, díky za fantastický jídlo, díky za báječný večer a díky za nádherný výlet po vrcholcích hor a hlavně za váš čas a za „VÁS“. Díky, díky, díky!!! Vašek

Bouda Anýz
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Domácí lívanečky se švestkovou domácí marmeládou a šlehačkou
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Domácí husí paštička s mandlemi
Svatomartinské vínečko
Husička s domácími knedlíčky
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu
Romantický pobyt na Anýzu

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition