Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Ubytování na zámku s fitness balíčkem

Pobytové balíčky

Ubytování na zámku

Ubytování na zámku ještě s fittnes programem je naprosto skvělým dárkem. Budete ubytováni na zámku v zámeckých komnatách, vychutnáte si romantické a historické prostředí zámku a ochutnáte originální středověkou kuchyni.

Ubytování na zámku zahájíte spotovní masáží celého těla před hodinovým tréninkem ve fitness centru, dále Vás čeká výlet na kolech do malebného okolí křivoklátské přírody, odpoledne budete mít možnost využít řadu sportovišť a aktivit v areálu zámku a sportovní den zakončíte uvolňujícím relaxačním pobytem v zámeckém wellness centru.

Druhý den zážitku pobytu na zámku zahájíte ranním fitness a pak už budete jen relaxovat a načerpávat novou energii ve wellness centru.

Před odjezdem Vás čeká prohlídka zámku a dárek na památku. Na své si tu přijde opravdu každý.

Co Vás čeká

Program prvního dne pobytu na zámku:

welcome drink na pokoji, profesionální sportovní masáž celého těla před nadcházející svalovou zátěží, hodinová návštěva zámeckého fitness centra a sestavení tréninku naším trenérem, lehký oběd v zámecké krčmě, zapůjčení horských kol a naplánování trasy do okolí / v zimně zapůjčení běžkařského vybavení, odpolední relaxačně-sportovní aktivity v areálu zámeckého parku, možnost využití: originální lanová dráha v korunách stromů, tenisového, basketbalového a volejbalového hřiště, minigolfu, kroketu a badmintonu, na závěr relaxace v privátním zámeckém wellness centru s krytým bazénem, hydromasážním whirlpoolem, saunou, párou a solariem, středověká večeře v zámecké krčmě – výběr z menu, noc ve dvoulůžkovém zámeckém pokoji *****

Program druhého dne pobytu na zámku:

snídaně v zámecké krčmě, nenechte si ujít relaxační procházku zámeckým parkem, návštěva zámeckého fitness, hodina v zámeckém wellness centru, prohlídka zámku s průvodcem, dárek na památku při odjezdu.

Délka

2 dny s 1 nocí

Lokalita

Plzeňský kraj.

Počet osob/cena

1 os. / 6160,- Kč

Doprovod

Není možný.

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

welcome drink, profesionální masáž celého těla, hodinová návštěva zámeckého fitness, lehký oběd, zapůjčení horských kol / v zimně zapůjčení běžkařského vybavení, odpolední relaxačně-sportovní aktivity, středověká večeře, noc ve dvoulůžkovém zámeckém pokoji *****, snídaně v zámecké krčmě, návštěva zámeckého fitness, hodina v zámeckém wellness centru, prohlídka zámku s průvodcem, dárek na památku při odjezdu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo

Oblečení

Pohodlné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition