Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend pro pravé chlapy

Pobytové balíčky

Relaxační víkend pro pravé chlapy

Plzeň je jedinečné město a přesně takový je i Hotel, který nabízí skvělé hotelové a ubytovací služby. Každý pokoj je jiný a každý má svoje vlastní kouzlo, které Vám navodí skvělou atmosféru pro Vaše aktivity v Plzni. Kuchaři hotelové restaurace Vám na pánvích a v hrncích připraví téměř cokoliv, na co pomyslíte nebo máte chuť...

Hotel se nachází v Plzni, přímo v metropoli a v samém srdci západních Čech, kraje, který je tak rozmanitý a zajímavý, stejně jako sama Plzeň, kde se snoubí historie s budoucností a vytváří tak velmi zajímavý a jedinečný komplex nabízející mnoho zajímavosti.

Připravte se na dny plný rychlých kol a střelnýho prachu. Nabízíme Vám exkluzivní pobytový balíček, jehož součástí je návštěva jedné z nejdelších motokárových tratí v ČR společně s možností zastřílet si z opravdové zbraně.

Co Vás čeká

-2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji -parkovací místo na hlídaném parkovišti v areálu hotelu Plzeň -snídaně formou švédských stolů -návštěva střelnice Leiko poblíž hotelu Plzeň a střelba z několika zbraní -návštěva závodní dráhy Fernet Stock Arena, vyzkoušení si jedné z nejlepších tratí v ČR -rezervace stolu v PUBu, jedinečné restauraci v níž si točíte pivo Vy sami

Délka

2 noci/ 3 dny.

Lokalita

Plzeňský kraj, Plzeň

Počet osob/cena

2 os. / 5200,- Kč

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition