Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkendový relaxační pobyt na Valašsku

Pobytové balíčky

Víkendový relaxační pobyt ve Zlínském kraji

Pozvěte svou partnerku či svého partnera, rodinu k nám do mikroregionu Valašska, kde společníkem na cestách Vám bude tolik vzácný klid, pohoda a souznění s přírodou, vždyť klid a přirozené prostředí je předpokladem dokonalé harmonie a prožijte spolu nezapomenutelné dny v našem hotelu, jehož zázemí splňuje svou kvalitou ubytování a profesionálními službami požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Přírodní prostředí, klimatické podmínky a dokonalé zázemí hotelu je vhodné nejen pro hosty s narušeným zdravím, ale i pro rodinou rekreaci, různé sportovní a firemní akce ale také pro ty, kteří si chtějí odpočinout, pobavit se a udělat něco pro svůj aktivní odpočinek.

Přijeďte do areálu rekreačně – rehabilitačního centra hotelu, které se nachází na území chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty v nadmořské výšce 640 m v ekologicky čisté krajině a divoké romantické přírodě plné malebných přírodních krás, dalekých výhledů ve všech jeho ročních proměnách na Valašsku 5 km od Valašských Klobouků a 35 km od Zlína.

Ubytování je ve 2,3 lůžkovém pokoji a 4 l studiu se sprchovým koutem, WC a barevnou televizí. Snídaně je formou bufetu. Večeře je výběr ze tří jídel formou tříchodového menu nebo formou teplého obslužného bufetu. Oběd je výběr z našeho jídelního lístku.

Co Vás čeká

Pobytový balíček obsahuje ubytování ve 2 lůžkovém pokoji, stravování formou polopenze, velcome drink, košík s ovocem při příjezdu na pokoji, 2x káva nebo čaj + dezert v naší hotelové kavárně ( dítě – zmrzlinový pohár ), volný vstup do bazénu, denně 1x libovolná léčebná procedury našem rehabilitačním centru, volný vstup do knihovny, bazénu, večer s hudbou

Termín

12.4. 2012 - 31.10.2012

Délka

2 noci / 3 dny

Lokalita

Zlínský kraj, Valašské Klobouky

Počet osob/cena

2 os. / 3560,- Kč

2 os. + 1 dítě do 12 let / 4580,- Kč

2 os. + 2 děti do 12 let / 5600,- Kč

Víkendový relaxační pobyt ve Zlínském kraji
Víkendový relaxační pobyt ve Zlínském kraji
Víkendový relaxační pobyt ve Zlínském kraji

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition