Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Univerzální dárkový poukaz 20 000 Kč

Univerzální dárkové poukazy

Nevíte co koupit nebo jaký zážitek přesně vybrat? Nevyznáte se v této nabídce nebo jen nevíte, čím by jste udělali největší radost?

Máme pro Vás jedinečnou nabídku. Zakupte jen univerzální dárkový poukaz na zážitek z naší nabídky a samotný výběr pak ponecháte přímo na obdarovaném.

Obdarovaný si buď vybere v této ceně, nebo si může s doplatkem vybrat jakýkoliv jiný zážitek. Dárkové poukazy jsou poměrně dost žádané a to hlavně v případě, kdy nevíte co oslavenci udělá největší radost, co by jej nejvíce potěšilo a hlavně výběr bude přesně podle jeho gusta.

Přesto, pokud se rozhodnete nějaký ten zážitek vybrat, není vůbec žádný problém jej vyměnit za jiný, který se bude více líbit oslavenci.

Tvořte své sny, přemýšlejte o nich a realizujte je. Rozhodně je to lepší cesta k zítřku než jen smutně sedět a koukat a v domově důchodců vzpomínat jen na pracovní úspěchy. Žijte život naplno, zážitky jsou vzpomínky a vzpomínky jsou duševní bohatství, které Vám už nikdo nikdy nevezme.

Potřebujete odměnit nebo obdarovat své kamarády, novomanžele, známé, zaměstnance nebo jen posílit týmového ducha či zorganizovat netradiční firemní akci? Klidně nás kontaktujte a my Vám rádi a ochotně poradíme.

Využijte také našich dlouholetých zkušeností z pořádání firemních akcí. Na míru vám zajistíme například firemní outdoorový víkend, kde si můžete většinu aktivit uzpůsobit podle svého gusta, stmelit kolektiv, rozvinout týmovou spolupráci a pak si společně se svými zaměstnanci či obchodními partnery také užít teambuilding.

Lze samozřejmě kombinovat aktivity a zážitky různého druhu, takže se například po adrenalinovém zážitku můžete vzápětí uvolnit v rukou zkušené masérky. Záleží jen a jen na Vás!

Jen nebe je Vaším limitem!

Počet osob/cena

1 os. / 20.000,- Kč

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition