Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

All inclusive víkend v Jeseníkách

Víkend a romantické víkendy

Zážitek, dárek, All inclusive víkend v Jeseníkách, pobytový balíček all inclusive.

Zážitek jako dárek to je All inclusive víkend v Jeseníkách

Víkend v Jeseníkách je relaxační pobyt a tak trochu romantický pobyt a gurmánský zážitek, který osloví snad každého, kdo hledá relaxační pobyt na zajímavém místě s dostatkem lahodných pochutin a pestrým relaxačním programem. 

All inclusive víkend v Jeseníkách nabízí firma Krásné zážitky s.r.o. jako romanticko relaxační a gurmánský víkend.

 

 

Co Vás čeká

Tentokrát Vás ubytujeme na víkend v Jeseníkách v hotelu, který se nachází na okraji malebných Jeseníků. Takže túry či výlety na kolech nebo v zimě na lyžích určitě příjemně zpestří program Vašeho víkendového pobytu.

Ale pobyt se jmenuje All inclusive víkend v Jeseníkách, takže nejprve bychom měli popsat stravování. V ceně tohoto relaxačního pobytu je zahrnuta plná penze formou All inclusive, to znamená, že v době každého chodu si můžete volit libovolné pochutiny v libovolném množství. To samé platí i pro alkoholické a nealkoholické nápoje.

Dále se podíváme na slíbený relaxační program. Nejprve jsme pro Vás připravili dvě kompletní masáže lávovými kameny, které uvolní ztuhlé svaly, bloky a uleví od bolesti v kloubech, zregulují trávení a zrychlí metabolismus. Dále budete mít během celého pobytu k dispozici neomezený vstup do Relax aquacentra, které je součástí hotelového komplexu. Relax aquacentrum je tvořeno plaveckým bazénem s protiproudem, perličkovou lázní, finskou saunu, horkou párou, whirlpoolem a odpočívárnou s barem.

Tak pojeďte relaxační pobyt a prožít vydařený romantický pobyt do Jeseníků.

Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí lze mimo jiné využít následujících služeb: již zmíněné relaxační aquacentrum (plavecký bazén s protiproudem, dětské brouzdaliště, finskou saunu, horkou páru, whirlpool vanu, perličkovou lázeň, odpočívárnu a bar) kam budete mít neomezený vstup, půjčovnu kol a skútrů, projížďku na koních na ranči, v zimní sezóně blízké ski areály.

Vkusně zařízené hotelové pokoje víkend v Jeseníkách disponují sociálním zařízením, TV- SAT a neomezeným internetovým připojením. Jedná se o hotel tříhvězdičkové kategorie.

Jak již název víkendového pobytu napovídá, můžete se těšit na stravování formou all inclusive. To znamená, že pro Vás bude během víkendu připravena plná penze formou all inclusive menu a to samé bude platit pro nealkoholické i alkoholické nápoje. Takže milovníci dobrého jídla a pití si tento romantický víkend zajisté maximálně vychutnají.

Délka

Pobyt All inclusive víkend v Jeseníkách je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Severní Morava - Jeseníky

Počet osob/cena

2 os. / 10 999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Blízké okolí Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Krásná příroda Jeseníků je jako dělaná na túry, pro cykloturistiku či běžecké lyžování. Pokud během víkendového pobytu dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd či vyhaslou sopku Uhlířský vrch. Milovníci adrenalinu mohou navštívit nedaleký Adrenalin Park.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition