Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Čoko medový pobyt pro ženy

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Čoko medový pobyt pro ženy

Krásný zážitek čoko-medový pobyt pro ženy s hýčkáním je originální relaxační pobyt, který nabídne účastnicím čtyři čokoládové a čtyři medové procedury v oblíbených Františkových Lázních.

Relaxační pobyt ještě obsahuje vstup do vodního světa, polopenzi a mnoho dalších relaxačních možností, které toto oblíbené lázeňské centrum poskytuje.

Relaxační pobyt pro ženy s čoko-medovým hýčkáním je tou nejlepší dámskou jízdou se zaměřením na relaxaci a odpočinek, kterou Vám můžeme nabídnout. 

Čoko-medový pobyt pro ženy je tou pravou relaxací pro ženy, které vědí co chtít.

 

Co Vás čeká

Čoko medový pobyt pro ženy je relaxační pobyt plný hýčkání. Relaxační pobyt Vás vypraví do Františkových Lázní, kde pro Vás bude připraveno ubytování v oblíbeném hotelu 3* standardu. Ihned po příjezdu na relaxační pobyt bude následovat přivítání welcome drinkem a během celého víkendového pobytu si budete moci pochutnat na vydatné polopenzi v hotelové restauraci.

Ale hlavním bodem programu celého pobytu bude čokoládo-medová relaxace. Pro obě dámy bude připraven následující soubor procedur: 1) čokoládová koupel, která vyvolá pocit zklidnění celého těla a po jejím ukončení se budete cítit plné energie a dobré nálady, 2) čokoládová masáž zase vyhladí a zkrášlí pokožku, má omlazující účinky, působí proti celulitidě a poradí si i s usazeninami pod kůži, 3) medový zábal s antibakteriálními, detoxikačními a uvolňujícími účinky, který přinese do těla plno vitamínů a minerálů a je ideální pro povzbuzení organismu zatíženého stresem a nezdravým životním stylem, 4) pleťová maska s mateří kašičkou, která dodá Vaší pleti výživné a regenerační přírodní látky a vrátí ji hebkost a pružnost.

Bohatou nabídku relaxačních procedur dále v balíčku doplníme o vstup do františkolázeňského vodního světa (cca 1 Km od hotelu), který na 1500 m² vodní plochy nabízí 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány či wellness centrem. I zde zajisté prožijete vydařené chvíle.

Víkendový pobyt pro ženy s čokoládo-medovým hýčkáním nabízí příjemné ubytování v hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

V ceně Víkendového pobytu pro ženy s čokoládo-medovým hýčkáním je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. Oblíbená hotelová restaurace nabízí bohatý výběr domácích i mezinárodních specialit. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Délka

Relaxační pobyt pro ženy s čokoládo-medovým hýčkáním je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Západní Čechy – Františkovy Lázně

Počet osob/cena

2 os. / 8499,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně - 1 480 Kč,

2) Balíček Beauty - japonská manikúra, masáž rukou a pedikúra pro obě dámy - cena 1 799 Kč,

3) Balíček Relax plus - 2x masáž Hot stones lávovými kameny a 2x manikúru - cena 1 699 Kč,

4) Balíček Spa - 2x klasická masáž zádové sestavy a 2x masáž hot stones - 1 659 Kč,

5) Balíček Luxus Beauty - 2x pedikura, 2x gelové nehty - 2499 Kč,

6) Balíček Speciál - 1x bylinná masáž celého těla a 1x regenerační masáž Hawai - 1 150 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Zajisté si během víkendového pobytu neopomenete vychutnat léčivé lázeňské prameny Františkových Lázních (Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní). Nedaleko od hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami v rezervaci SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století. Dalším typem na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma, která se nachází v nedaleké obci Žírovice.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek Čoko medový pobyt pro ženy

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition