Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Dámská jízda speciál

Víkend a romantické víkendy

Dámská jízda

Relaxační víkend jako je dámská jízda pro ženy je víkendový pobyt s programem plným relaxačních a zkrášlovacích procedur.

Dámská jízda ve společnosti vaší kamarádky vám pomůže načerpat energii a prožít vydařený víkendový pobyt. Super zážitek pro všechny kdo si chtějí užít ralaxace a pohody.

Zde je kompletní program pobytu dámská jízda relaxační víkend pro ženy: vypravíme Vás do oblíbené destinace Hluboké nad Vltavou, kde pro Vás bude připraveno výběrové ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu nacházejícím se ihned u zámku.

Na prohlídku zámku si čas zajisté uděláte, ale věřte, že to v bohatém programu relaxační víkend dámská jízda nebude vůbec jednoduché.
Dámská jízda - Relaxační víkend pro ženy Vám tedy alespoň na pár dní připraví ráj na zemi.

Co Vás čeká

Relaxační víkend dámská jízda se totiž bude maximálně snažit, abyste prožili 3 dny dámské jízdy plné relaxace a pohody.

Vychutnáte si hodinovou klasickou nebo thajskou masáž, které uleví Vašemu namáhanému tělu, načerpáte energii a povzbudíte imunitní systém v solné jeskyni, kosmetika doplněná o kosmetickou masáž zase zkrášlí Váš zevnějšek a to ještě během celého pobytu budete mít volný vstup do hotelového relaxačního centra s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, saunou a infrasaunou. Prostě Vás budeme hýčkat, jak jen to bude možné.

K tomu ještě přidáme vydatnou polopenzi složenou ze snídaní formou švédských stolů a tříchodovými večeřemi doplněnými o aperitiv. Odpolední posezení u zmrzlinového poháru či teplého drinku a sladkého desertu a dostaneme pobyt ze kterého se Vám nebude chtít odjet.

Délka

Víkendový pobyt dámská jízda ve zbrusu nově, elegantně zařízeném pokoji hotelu čtyřhvězdičkové kategorie. Zde  se zcela jistě postarají o vydařený relaxační víkend. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Relaxační víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend dámské jízdy (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou

Počet osob/cena

2 os. / 11599,- Kč

Doprovod

Na dámskou jízdu nelze

Sezóna/počasí

Dámské jízdy jsou celoročně

Balíček obsahuje

V ceně pobytu Relaxační víkend - dámská jízda pro ženy je zahrnuta výběrová polopenze. Každé ráno pro Vás budou připraveny bohaté švédské stoly a k večeři si zajisté pochutnáte na tříchodovém menu ke kterému vždy obdržíte ještě aperitiv. Lahodnou polopenzi ještě doplníme o pohodové posezení u zmrzlinového poháru či teplého drinku a sladkého desertu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo na dámskou jízdu.

Oblečení

Na dámskou jízdu libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Na dámskou jízdu bez omezení

K zážitku lze doobjednat

1) Beauty balíček - 2x speciální jogurtový zábal a 2x kosmetika s kosmetickou masáží 3 399 Kč,
2) vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dvojici (pouze sezónně) - 3 999 Kč, 3) Fun balíček - projížďka kočárem po Hluboké a Green fee na golf (9 jamkové hřiště) nebo 2x klasická masáž zádové sestavy - 2 999 Kč,
4) Balíček Relax Speciál - 2x medová masáž, 2x klasická masáž zádové sestavy - 2 899 Kč.

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: golfové hřiště (rádi Vám zajistíme Green Free či golfový trénink), venkovní bazén, sauna, solárium, fitness, masáže (např. thajské, tradiční či reflexní) bowling, tenis, půjčovna kol, jízdárna či aquapark. Přímo v hotelu Vám bude k dispozici relaxační centrum s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, saunou, infrasaunou a masážemi. Další možností je též zprostředkování vyhlídkového letu nebo tandemového seskoku v okolí Hluboké (aktivity lze přiobjednat k pobytovému balíčku.

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké na Vltavou se nachází ZOOpark Ohrada a populární Aquapark. Necelých sedm kilometrů to budete mít na zříceninu hradu Karlův Hrádek, ale i třeba do Českého Krumlova, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a 10 Km to je do jihočeské metropole Českých Budějovic.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition