Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Františkovy lázně pro dva

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Františkovy Lázně

Romantický zážitek Františkovy lázně pro dva třeba jako dárek Vám dá pořádnou porci relaxace v oblíbených Františkových Lázních.

Romantický zážitek vám nabízí masáže, koupele a pobyt ve vodním světě.

Romantický zážitek Františkovy lázně pro dva se postarají o vydařený víkendový pobyt a doplnění nezbytné energie Vašemu vytíženému organizmu. 

Romantický zážitek Františkovy lázně pro dva je skvělou volbou v romantických zážitcích.

 

Co Vás čeká

Františkovy lázně pro dva vás tentokrát vypraví do nejmenších a nejstarších lázní západočeského lázeňského trojúhelníku, do Františkových Lázní. Romantický zážitek vám připraví kvalitní ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu 3* standardu. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si jistě pochutnáte na lahodné polopenzi.

Ale hlavním cílem pobytu Františkovy Lázně pro dva je relaxace a proto jsme pro každého z páru připravili pestrou nabídku procedur. Dáma si bude moci vychutnat regenerační čokoládovou koupel, která nejen doplňuje energii, ale hlavně působí blahodárně na pokožku. K čokoládové koupeli přidáme aroma masáž, která se za pomoci léčebné vůně silicových olejů postará o úlevu celého těla.

Pro pána je připravena thajská masáž, která díky stlačování akupresurních bodů uvolní zablokovaná místa v těle. A thajskou masáž doplníme o oblíbenou relaxační proceduru všech mužů - pivní lázeň. Lázeň připravená ze směsi piva, vody a bylin bude jistě pro mužskou polovičku jedním ze zlatých hřebů celého pobytu.

Víkendový pobyt Františkovy lázně pro dva nabízí příjemné ubytování v hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

V ceně víkendového pobytu Františkovy Lázně pro dva je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. Hotelová restaurace nabízí bohatý výběr domácích i mezinárodních specialit. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Délka

Víkendový pobyt Františkovy Lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. 

Lokalita

Západní Čechy - Františkovy Lázně

Počet osob/cena

2 os. / 7999,- Kč 

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Balíček Relax Speciál - medová masáž pro dámu a masáž lávovými kameny hot stones pro pána - 1 199 Kč, 
2) Balíček Hýčkání  - medová masáž a skořicový zábal pro dámu, originální hawaiská masáž pro pána - 1 489 Kč,
3) Balíček Zkrášlení - manikúra a pedikúra pro dámu, kompletní klasická masáž celého těla pro pána - 1 535 Kč,
4) Balíček Prima Relax - masáž Shiatsu pro dámu a masáž hot stones pro pána - 1 469 Kč,
5) Balíček Spa - originální masáž bylinnými razítky a masáž obličeje pro dámu, masáž zádové sestavy a bahenní zábal pro pána - 1 669 Kč,
6) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 480 Kč.
Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Mimo relaxačních procedur si zajisté užijete i vstup do františkolázeňského vodního světa, který na 1500 m² vodní plochy nabízí  4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány, vodními skluzavkami či wellness centrem.

K tomu ještě nemůžete opomenout romantickou procházku po kolonádě či lázeňskými parky. Díky pestrému programu zaměřenému na relaxaci Vám balíček Františkovy Lázně pro dva nabídne víkendový pobyt plný pohody a odpočinku.

Zajisté během víkendového pobytu neopomenete navštívit léčivé lázeňské prameny ve Františkových Lázních (Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní). Nedaleko od hotelu je též přírodní rašeliniště s bahenními sopkami v rezervaci SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století. Dalším alternativou na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo motýlí farma v nedaleké obci Žírovice.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek Františkovy Lázně

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition