Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Gurmánský víkend na zámku

Víkend a romantické víkendy

Připravili jsme pro Vás zážitek gurmánský víkend na zámku doplněný o skutečně zážitkovou gastronomii. Pokud tedy hledáte dárek víkend na zámku spojující romantiku s lahodnou stravou, tak výběrem tohoto zážitku zaručeně chybu neuděláte.

Jak již bylo zmíněno gurmánský zážitek vás tentokrát vypraví na romantický zámek, který se nachází na samotě kousek za branami hlavního města (pro klienty z Prahy nabízí možnost rychlého úniku do klidu pro mimopražské hosty možnost spojení pobytu s návštěvou Prahy). 

Nově otevřený zámecký hotel Vám nabídne víkend na zámku s komfortním ubytováním v prostorách s bohatou minulostí.

První zmínka o vzniku tvrze na daném místě pochází již z roku 1372, následně zde byl renesanční zámek, který prošel úpravou v době baroka a do tohoto stylu proběhla i nedávná rekonstrukce celého areálu.

Tak si pojeďte pochutnat a prožít gurmánský víkend na zámku.

Co Vás čeká

Gurmánský víkend na zámku vás ihned po příjezdu na zámek přivítá. Dámu kyticí a pro pána bude připravena láhev sektu. Celý pobyt gurmánský víkend na zámku, jak již název balíčku napovídá, bude ve znamení lahodného jídla. Můžete se těšit na vydatné snídaně se servisem až do postele, romantické posezení v zámeckém parku s piknikovým košem plným dobrot (v zimních měsících je nahrazeno jinou službou) a jako zlatý hřeb pobytu Vás čeká vyhlášené večerní degustační menu. 

Šéfkuchař zámeckého restaurantu, který je zástupcem nejvyšších kvalit české kuchyně a obdržel mnohá ocenění na mezinárodních soutěžích, Vám postupně bude servírovat šest chodů. Každý ze šesti pokrmů připravených z nejkvalitnějších domácích surovin a bez použití jakékoliv chemie bude doplněn skleničkou výběrového vína, které dotvoří jedinečnou chuť. (K pobytovému balíčku lze přiobjednat i druhá večeře formou výběru z menu zámecké restaurace).

K programu gurmánský víkend na zámku přidejte bohatý výběr na výlety po okolí, možnost pestrého kulturního vyžití v nedaleké Praze nebo třeba využití služeb zámecké jízdárny na projížďku na koních či kočárem (lze doobjednat přímo k balíčku), prohlídku zámecké kočárovny, která nabízí sbírku historických kočárů nebo expozici o vládě Habsburků v českých zemích v prostorách zámku. 

Délka

Gurmánský víkend na zámku je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu než 3 dny a dvě noci (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem. 

Lokalita

Okolí Prahy (zámek se nachází na samotě 10 min od okraje Prahy)

Počet osob/cena

2 os. / 7777,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně 

Balíček obsahuje

Gurmánský víkend na zámku nabízí luxusně zařízené pokoje zámeckého hotelu, které Vám poskytnou maximálně komfortní ubytování. Jedinečná atmosféra i vzhled pokojů s původními dřevěnými stropy a s kvalitním dřevěným nábytkem, Vás nechá okusit doby minulé. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, vysokorychlostní připojení k internetu a plazmová TV se SAT.

Gurmánský víkend na zámku si klade za cíl Vám nabídnou skutečně nevšední gurmánský zážitek v podobě degustační večeře z dílny uznávaného šéfkuchaře, který úspěšně reprezentoval českou kuchyni na mnoha mezinárodních soutěžích (ukázku degustačního menu naleznete v sekci Program pobytu).

V případě zájmu je možné k pobytu doobjednat i druhou večeři formou výběru z menu (požadavek prosím uveďte do objednávky). Zámecká restaurace se specializuje na tradiční způsoby vaření v moderním podání z kvalitních domácích surovin. K dispozici Vám bude i zámecká kavárna. 

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Relaxační balíček - 2x olejová masáž s lávovými kameny (90 minut) - 1 999 Kč za pár
2) Thajský balíček - 2x hodinová thajská masáž 1 499Kč za pár  (masáže probíhají v salonu vzdáleném 10 min jízdy od zámeckého hotelu - po dohodě může masér přijet i na místo)
3) vyjížďka na koních po okolí - cena je závislá na době vyjížďky od 1 200 Kč pro pár.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři. 

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211636
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition