Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Královský víkend v Českém Krumlově

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Královský víkend v Českém Krumlově.

Zážitek jako dárek Královský víkend v Českém Krumlově je jednou z nejpopulárnějších destinací v České republice a proto pobyt v tomto kouzelném městě nemůže chybět v naší nabídce romantické víkendy.

Pokud se tedy chcete s Českým Krumlovem seznámit, tak tento pobyt pro dva Královský víkend v Českém Krumlově Vám nabídne komfortní ubytování v historickém centru, lahodnou stravu, relaxační a zkrášlovací procedury i návštěvu Krumlovského zámku.

Vypravte se tedy na zážitek Královský víkend do Českého Krumlova za poznáváním jedinečných míst, komfortním ubytováním, lahodnou stravou a příjemnou relaxací.

Romantické víkendy mají pro vás vydařené tři dny relaxace. 

Co Vás čeká

Tento Královský víkend v Českém Krumlově nabízí ubytování přímo v historickém centru města, které je díky své architektuře na seznamu památek světového dědictví UNESCO. Ke kvalitnímu ubytování v oblíbeném hotelu přidáme snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a romantickou večeři pro pár v hotelové restauraci. Jako vhodné doplnění k romantickým procházkám a poznávání jedinečné atmosféry města poslouží vstupenky na krumlovský zámek.

Královský víkend v Českém Krumlově Vám nejen dopřeje poznat toto krásné místo, ale nabídne Vám i vydatnou porci relaxace. Jako součást balíčku jsme pro dámu připravili 90 minutovou zkrášlovací čokoládovou kúru, která nejen zjemní pokožku, ale postará se i o zklidnění organizmu. Pán se zase může těšit na kompletní masáž zádové sestavy, která pomůže nejvíce namáhaným místům a přinese pocit úlevy.

Komfortně zařízené pokoje oblíbeného hotelu čtyřhvězdičkové kategorie Vám zajisté zpříjemní pobyt v Českém Krumlově. Do základní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, telefon a minibar. V případě zájmu je možné na pokoj přidat přistýlku.

Pobyt Královský víkend v Českém Krumlově samozřejmě neopomene nabídnout ani lahodnou stravu. V ceně balíčku jsou zahrnuty snídaně, které si buďto vychutnáte formou švédských stolů v hotelové restauraci nebo Vám je hotelový personál bude servírovat až do postele a čtyřchodová romantická večeře pro pár v hotelové restauraci (v období od listopadu do března jsou součástí balíčku dvě romantické večeře místo prohlídky zámku, který je v tuto dobu uzavřen). V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní hotelová terasa s krásným výhledem na řeku a město.

Délka

Královský víkend v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Jižní Čechy – Český Krumlov

Počet osob/cena

2 os. / 9999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně 3 900 Kč (v mimosezóně 2 500 Kč),
2) Balíček Hýčkání - pro dámu kompletní medová detoxikační kúra a pro pána reflexní masáž nohou a rukou (obě procedury jsou hodinové) - 1 399 Kč,
3)  Balíček Relax - masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž nohou a rukou pro pána (obě procedury jsou hodinové) - 1 099 Kč,
4) Denní hrací fee na 18ti jamkové golfové hřiště v Českém Krumlově pro pár - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři

Zajímavosti okolí

Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, ale i navštívit muzea, galerie či další zajímavá místa. Pokud se během romantického víkendu rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například nedaleký zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk nad Vltavou, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Názory klientů

Klient

Zážitek Královský víkend v Českém Krumlově.
Zážitek Královský víkend v Českém Krumlově.
Zážitek Královský víkend v Českém Krumlově.

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition