Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Krkonoše pro dva se zážitkem

Víkend a romantické víkendy

Víkendový pobyt Krkonoše pro dva se zážitkem Vám poskytne nejen všechna kouzla našich nejvyšších hor, ale i neopakovatelný zážitek v horách, který si budete moci sami zvolit. Prostě takový malý super zážitek v horách jako super dárek.

Zde je podrobný program balíčku Krkonoše pro dva - víkend pro dva se zážitkem: můžete se těšit na ubytování v horském hotelu, který se nachází na samém konci údolí Svatého Petra, doslova v srdci v krkonošské přírody.

Místo je v létě jako stvořené pro horské túry a výlety na kolech, v zimě nabízí víkendový pobyt nespočet možností na sjezdové i běžecké lyžování.

Ihned po příjezdu do hotelu na víkendový pobyt Vás přivítáme welcome drinkem a na pokoji pro Vás bude připravena láhev vína. Během pobytu víkend pro dva si zaručeně pochutnáte na vydatné vysokohorské stravě, která je formou polopenze též součástí tohoto pobytu Krkonoše pro dva.

Co Vás čeká

Krkonoše pro dva se zážitkem. Je nám jasné, že v našich nejvyšších horách se zaručeně nudit nebudete, ale i přesto jsme se rozhodli Váš pobyt zpříjemnit zajímavými aktivitami. Každopádně Vás čekají adrenalinové jízdy na bobové dráze a dále si budete moci zvolit jaký bude Váš hlavní zážitek (volbu prosím uveďte do objednávkového formuláře.)

Buďto se rozhodnete prozkoumat Sněžku a okolní vrcholy z ptačí perspektivy a v tomto případě tedy zvolíte vyhlídkový let pro dva nad Krkonošemi. Pokud dáte přednost adrenalinu na zemi, tak pro Vás bude připraveno zorbování. Absolvujete dvě jízdy pro dva v divoké průhledné kouli, která se s Vámi spustí z kopce až padesáti kilometrovou rychlostí (věřte, že Váš křik během jízdy zaručeně uslyší i Krakonoš). 

A aby toho adrenalinu nebylo málo k Zorbingu ještě přidáme volné vstupy do vyhlášeného lanového centra ve Špindlerově Mlýně, kde budete moci zdolávat překážky mezi nebem a zemí.

Sečteno podtrženo, čeká Vás víkendový pobyt plný nevšedních zážitků a to na zdravém vzduchu v krásné krkonošské přírodě. Pojeďte si tedy balíček Krkonoše - pobyt pro dva se zážitkem pořádně užít! (Jestliže netoužíte po dobrodružných aktivitách - vyhlídkovému letu či zorbu a lanovému centru, tak je můžete z pobytu vynechat a místo nich Vám přidáme den ubytování navíc- informaci prosím uveďte do objednávky.)

Délka

Krkonoše - víkend pro dva se zážitkem je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo případně na delší dobu např. prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (v zimních měsících doporučujeme pro bezpečný příjezd sněhové řetězy), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Krkonoše - Špindlerův Mlýn

Počet osob/cena

2 os. / 6899,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Hotelové pokoje Vám během Pobytu pro dva se zážitkem poskytnou velice příjemné ubytování. Každý pokoj disponuje koupelnou, toaletou, televizí se satelitním příjmem a telefonem. Jedná se o hotel standardu 3*. 

V ceně pobytu Krkonoše pro dva se zážitkem je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně formou švédských stolů a večeře v podobě tří chodového menu.

V letních měsících je k dispozici terasa, která kromě občerstvení nabízí malebný pohled do nejkrásnějšího údolí Krkonoš.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Zajímavosti okolí

Kouzelná příroda našich nejvyšších hor Vás zaručeně donutí k procházkám, túrám či zajímavým výletům. Pokud se vypravíte do blízkého okolí, tak můžete navštívit například Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, pramen Labe či nejvyšší horu ČR Sněžku. Mimo Krakonošův revír lze doporučit Zoo a Safari v nedalekém Dvoře Králové, Český ráj, Adršpašsko - Teplické skály či Bozkovské krasové jeskyně.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition