Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Lázeňský pobyt pro pár

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Luxusní pobyt pro pár

Zážitek Lázeňský pobyt pro pár bude očekáváním mnoha relaxačních a zkrášlovacích procedur v Karlových Varech.

Pokud tedy chcete spojit lázeňský pobyt pro pár s relaxací a návštěvou oblíbených lázní, tak tento relaxační pobyt je Vaší správnou volbou.

Lázeňský pobyt pro pár představuje správnou volbou pro každého, kdo si chce odpočinout od denního shonu, doplnit energii a udělat něco pro své tělo. 

 Lázeňský pobyt pro pár je výborným prostředkem pro dobití energie u obou parnerů naráz.

 

Co Vás čeká

Lázeňský pobyt pro pár vás ubytuje ve 3* rodinném penzionu, jehož personál se během celého pobytu maximálně vynasnaží, aby každé Vaše přání bylo splněno. Pohodová atmosféra a hlavně klid jsou výrazným rozdílem oproti tradičně přeplněným a rušným hotelům v lázeňských městech.

Jak již název pobytu Lázeňský pobyt pro pár napovídá můžete se těšit na víkend plný procedur, jejichž cílem je relaxace, doplnění energie a zkrášlení Vašeho těla. První den pobytu je pro každého z páru připravena reflexní masáž plosek nohou doplněná o peeling, následovat bude parafinový zábal rukou včetně kosmetického ošetření a vyživující rašelinová obličejová maska s ošetřením pleti.

Během druhého dne pobytu zajisté nezmeškáte medové detoxikační masáže, které se postarají o pročištění Vaši pleti od nashromážděných škodlivých látek. Následně budete mít dostatek času na procházku po Karlových Varech a zavítáte třeba na vyhlášenou Mlýnskou kolonádu. V podvečer však již znovu bude pokračovat Beauty program a pro Vás bude připraven exkluzivní 90 minutový zábal z 16 druhů mořských řas. A závěrečný den Lázeňského pobytu pro pár ještě zpestříme už tak bohatý program relaxačními aroma masážemi.

Útulně zařízené pokoje rodinného penzionu poskytují příjemné ubytování. Samozřejmostí ve výbavě každého pokoje je vlastní sociální zařízení, TV se SAT a připojení k internetu. Na pokoji pro Vás budou připraveny župany.

V ceně romantického víkendu Lázeňský pobyt pro pár jsou zahrnuty bohaté snídaně formou bufetu. Na další chody zajisté využijete široký výběr restaurací přímo ve městě. V případně zájmu je možné k pobytovému balíčku doobjednat polopenzi.

Délka

Lázeňský víkend pro pár - Beauty víkend v Karlových Varech je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. V případě zájmu lze k pobytu přiobjednat i další procedury.

Lokalita

Západní Čechy – Karlovy Vary

Počet osob/cena

2 os. / 9699,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Buďto přímo v pensionu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: bohatý výběr masáží, zábalů a koupelí, venkovní bazén, půjčovnu kol, stolní tenis, přírodní koupaliště a krytý bazén, tenisové kurty či golf. Dále možnosti bohatého společenského a kulturního programu, který Karlovy Vary nabízí.

Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Ve stručnosti jsme zvolili pouze několik míst, které byste si během pobytu neměli nechat ujít. Jsou to: Vřídlo – největší a nejteplejší karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda – největší lázeňská stavba v Karlových Varech a Muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby tohoto proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i pečlivě ochutnat

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition