Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Lázeňský pobyt relaxace

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Lázeňský pobyt relaxace

Zážitek jako lázeňský pobyt se spoustou Relaxace Vás zavede do nově otevřeného wellness hotelu standardu 4* plus , který Vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou stravu a pestrou nabídku relaxačních procedur pro maximálně vydařený víkend.

Pokud se tedy rozhodnete pro tento víkendový pobyt, tak Vás čeká Relaxace se skutečně velkým R. 

Lázeňský pobyt je skvělý zážitek typu víkendový pobyt, který můžete s láskou darovat.

 

 

Co Vás čeká

Lázeňský pobyt relaxace pro Vás připravil komfortní ubytování v moderním wellness hotelu, který se nachází u Františkových Lázních, na opravdu kouzelném místě. Harmonii přírodního prostředí, kde se hotel nachází doplníme o bohatý výběr balneo služeb, které hotel nabízí.

Během lázeňského pobytu budete moci relaxovat v moderně vybaveném balneo centru, které Vám nabídne následující možnosti: bazén s teplou vodou vybavený masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem, kruhový whirpool, finskou saunu, parní lázeň s vonnou párou.

Specialitou jsou i bylinková sauna, jediné zařízení toho druhu v ČR, kde při relaxaci budete vdechovat vůni vybraného mixu bylin či sprchy s tropickým deštěm (do všech těchto prostor je neomezený vstup během celého pobytu.) K tomu přidáme pro dámu Koupel krásy, která je složena z mléka, medu a květů růže a pomerančovníku. Pro pána jsme zase připravili částečnou relaxační masáž a regenerační slatinný zábal.

Bohatou nabídku relaxačních aktivit doplníme o vydatnou polopenzí a ještě přidáme příjemné odpolední posezení u lístkového čaje a lahodného desertu. Dále doporučíme procházky po okolí či výlet k léčivým pramenům do Františkových lázní.

Můžete se těšit na prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem, s důrazem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupů, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení, minitrezor, elegantní koupelna, WC a fén. Jedná se o hotel 4* plus standardu.

V ceně balíčku Lázeňský pobyt - Relaxace je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře formou tříchodového menu. V případě zájmu lze doobjednat i plná penze. Dále je pro Vás připraveno odpolední posezení u lístkového čaje a lahodného desertu. Luxusní hotelová restaurace nabízí bohatý výběr domácích i mezinárodních specialit. V letních měsících lze využít k posezení při lahodném drinku i hotelovou terasu.

Délka

Balíček Lázeňský pobyt - Relaxace je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem a bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Západní Čechy - Františkovy Lázně

Počet osob/cena

2 os. / 8599,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Zajisté během pobytu neopomenete navštívit léčivé lázeňské prameny Františkových Lázních (Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní). Blízké okolí hotelu též nabízí mnoho zajímavých možností na procházky či výlety.

Budovou hotelu prochází hranice ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě a kde díky sopečnému popelu roste kromě jiného i jeden druh orchidejí. V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století. Dalším tipem na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně nebo klášter premonstrátů v Teplé.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek Lázeňský pobyt relaxace
Zážitek dárek Lázeňský pobyt relaxace

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition