Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Lázeňský víkend speciál

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Lázeňský víkend speciál

Krásný zážitek  je lázeňský víkend speciál ve Františkových lázních.

Tak nějak by měl vypadat krásný zážitek v lázních dle Vašich představ.

Výběrové ubytování, lahodná polopenze, hýčkání v podobě masáží a bohatých možností hotelového Balneo centra.

Lázeňský víkend je doplněný o sportovní vyžití v podobě golfu.

K tomu již není co dodat. Lázeňský víkend Speciál prostě musíte sami vyzkoušet. 

Lázeňský víkend bude tou nejlepší volbou pro krásný víkend a báječnou relaxaci.

Co Vás čeká

Lázeňský víkend a komfortní ubytování v pokojích hotelu kategorie 4*+, který se nachází na krásném místě u Františkových Lázní. Harmonie přírodního prostředí v okolí hotelu bude doplněna bohatým výběrem wellness procedur, které Vám hotel poskytne. Ale hezky postupně. Během pobytu si budete moci vychutnat vydatnou polopenzi a zajisté nevynecháte ani posezení u lahodného lístkového čaje a sladkého překvapení.

A nyní se již podíváme na slibovanou relaxační část balíčku lázeňský víkend. Pro dámu jsme vybrali luxusní čokoládovou masáž, která působí blahodárně na vyhlazení a zkrášlení pokožky, zbavuje celulitidy, odplavuje toxické látky z těla a uvolňuje ztuhlé svaly. Mimo to čokoládová masáž navíc přináší pocit uvolnění a dobrou náladu. Pro pána zase bude připravena oblíbená Indická masáž, která se zaměřuje na uvolnění napětí ramen, šíje, krku, hlavy a obličeje.

Dále budete moci využívat neomezený vstup do moderně vybaveného hotelového balneo centra, které Vás mile překvapí následujícími možnostmi: bazénem s teplou vodou vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem, kruhovým whirpoolem, finskou saunou, parní lázní s vonnou párou. Specialitou jsou i bylinková sauna či sprchy s tropickým deštěm (do všech těchto prostor je neomezený vstup během celého pobytu).

A stále ještě nejsme u konce. Po opravdu pořádné porci relaxace je pro Vás ještě připraveno sportovní vyžití v podobě Green fee pro dvě osoby. A to si budete moci vybrat buďto v Golf Resortu ve Františkových Lázních nebo v Sokolovském Golf Clubu.

Můžete se těšit na prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem, s důrazem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupů, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení, minitrezor, elegantní koupelna, WC a fén. Jedná se o hotel 4* plus standardu.

V ceně balíčku Lázeňský víkend Speciál je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře formou tříchodového menu. V případě zájmu lze doobjednat i plná penze. Dále je pro Vás připraveno odpolední posezení u lístkového čaje a lahodného desertu. Luxusní hotelová restaurace nabízí bohatý výběr domácích i mezinárodních specialit. V letních měsících lze využít k posezení při lahodném drinku i hotelovou terasu.

Délka

Lázeňský víkend Speciál je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem a bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Západní Čechy – Františkovy Lázně

Počet osob/cena

2 os. / 10699,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Zajisté během pobytu neopomenete navštívit léčivé lázeňské prameny Františkových Lázních (Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní). Blízké okolí hotelu též nabízí mnoho zajímavých možností na procházky či výlety. Budovou hotelu prochází hranice ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě a kde díky sopečnému popelu roste kromě jiného i jeden druh orchidejí. V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století. Dalším tipem na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně nebo klášter premonstrátů v Teplé.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek Lázeňský víkend speciál
Zážitek dárek Lázeňský víkend speciál

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition