Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu

Víkend a romantické víkendy

Luxusní noc v zámeckém pokoji

Luxusní noc v zámeckém hotelu je zážitek plný romantiky. Zámecký hotel, stylově zařízené pokoje, výběrová romantická večeře s vlastní obsluhou, nabídka wellness možností, relaxační masáže a to vše na kouzelném místě.

Romantický pobyt Luxusní noc v zámeckém hotelu prostě musíte vyzkoušet! Tento romantický pobyt je na jednu noc, ale samozřejmě lze prodloužit i na standardní víkendové pobyty, v tomto případě je cena pobytu 8 999 Kč. 

Tyto víkendové pobyty vás tentokrát vypraví do vyhledávaného Českého ráje, přímo do pohádkového zámeckého areálu.

Zde pro Vás bude připraven výběrový pokoj jehož luxusní designové zpracování Vás zajisté mile překvapí a bude to pro vás naprosto skvělý zážitek.

Co Vás čeká

Zážitek Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu. Nejprve se buďto vypravíte na prohlídku okolních krás, samotného zámku nebo využijete vstupu do hotelového Wellness centra a vychutnáte si privátní pobyt ve vířivce sauně a páře. K vířivce Vám neopomeneme připravit láhev sektu.

V balíčku Luxusní noc pro dva nechybí ani relaxační masáže. Pro každého z páru bude připravena masáž z následujícího výběru: speciální masáž zad, regenerační masáž nohou nebo klasická masáž zádové sestavy.

A co jiného by mělo být zlatým hřebem Luxusní noci pro dva než výběrová romantická večeře při svíčkách včetně lahve sektu nebo vína ze zámeckých sklepů, kterou Vám připraví kuchařští mistři v hotelové restauraci. Těšit se můžete nejen na romantický, ale i na gurmánský zážitek.

Druhý den ráno Vám bude přinesena "snídaně až do postele" a po procházce třeba zámeckou zahradou se vydařený pobyt nachýlí ke konci. Samozřejmě pouze pokud nevyužijete variantu si zámecký pobyt vychutnat na dvě noci či déle.

Délka

Pobytový balíček Luxusní noc pro dva je možné uskutečnit i na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Lokalita

Český ráj / Turnovsko - (zámecký hotel se nachází mezi Turnovem a Libercem)

Počet osob/cena

2 os. / 5999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Komfortně zařízené pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, přípojkami k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabídnou pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Během pobytu Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu se můžete těšit na vydatnou snídaní formou švédských stolů nebo se servisem až do postele a hlavně na výběrovou romantickou večeři pro dva při svíčkách, kterou si nerušeně vychutnáte v luxusní hotelové restauraci a během které Vám bude k dispozici privátní obsluha. Gurmánské lahůdky jsou zde připravovány kuchařskými mistry s dlouhodobou praxí v zahraničí. V hotelu dále budete moci využít letní terasu a lobby bar.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Doobjednávka druhé noci - 3 000 Kč,

2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje, během kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč pro dvě osoby,

3) 2x Kompletní klasická masáž celého těla - cena 1 500 Kč,

4) balíček Relax Sport - 2x relaxační masáž zad a pronájem tenisového dvorce včetně výbavy na hodinu - cena 1 800 Kč,

5) privátní kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - cena 2 699 Kč pro dvě osoby,

6) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 40 Km od hotelu) - cena 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva..

Přímo v hotelu jsou dále k dispozici následující služby: wellness centrum s finskou saunou, aroma párou, whirpoolem a masážemi, fitness centrum, tenisový kurt (všetně možnosti zapůjčení vybavení), multifunkční hřiště, půjčovna horských kol na mnoho cyklostezek po Českém ráji, kroket v zámecké zahradě či zámecké zlatnictví se slevou pro hosty hotelu. Nedaleko od hotelu je možné zajistit golf, jsou zde možnosti na koupání a rybaření, vyjížďky na koních a v zimních měsících na sjezdové a běžecké lyžovaní.

Zajímavosti okolí

Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition