Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Luxusní víkend pro dva v Táboře

Víkend a romantické víkendy

Luxusní víkend pro dva

Luxusní víkend pro dva to je komfortní zážitek ubytování ve stylovém hotelu společně s gurmánským zážitkem při romantické večeři pro dva a relaxací v podobě masáží a perličkových koupelí přímo na pokoji. Prostě romantický víkend pro dva.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní víkend pro dva: jak již bylo zmíněno tentokrát Vás ubytujeme v nedávno zrekonstruovaném hotelu, který se nachází přímo v historickém centru starobylého města Tábor.

Zážitek Víkend pro dva má pro Vás připraveny luxusní pokoje, které se pyšní jedinečným designem a stylem. Z výbavy lze zmínit například speciální postele či velice populární perličkovou masážní vanu.

Víkendový pobyt v Táboře bude tak velmi krásnou vzpomínkou na vaše společné a nezapomenutelné chvíle.

Co Vás čeká

Ihned po příjezdu na Luxusní víkend pro dva v Táboře Vás bude čekat na pokoji překvapení v podobě láhve sektu. Během pobytu se dále můžete těšit na dvě klasické masáže celého těla, takže víkendový pobyt bude balzámem i pro Vaše tělo.

Stranou nezůstanou ani chuťové buňky, protože romantická večeře pro dva ve vyhlášené hotelové restauraci mile potěší i každého opravdového gurmána. Tým hotelových kuchařů Vám připraví lahodné romantické menu.

Ideální volbu pobytu Luxusní víkend pro dva podtrhuje lokalita hotelu. Historické náměstí, kde se hotel (nově zrekonstruovaná historická budova) nachází nabízí mnoho možností na romantické procházky či posezení a na další zajímavá místa jižních Čech to budete mít co by kamenem dohodil.

Délka

Luxusní víkend pro dva v Táboře je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu než 3 dny například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat). Hotel poskytuje bezbariérový přístup. Domácí mazlíčkové jsou též vítáni.

Lokalita

Jižní Čechy – Tábor

Počet osob/cena

2 os. / 11999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Luxus, design a jedinečnost - těmito třemi slovy se dá shrnout vzhled pokojů, které patří do balíčku Luxusní víkend pro dva. Pokoje Vás překvapí svou prostorností a komfortem. Starožitný nábytek, ručně foukané osvětlení, pestrobarevné mozaiky nebo postele s hedvábnými polštářky jen doplňují neopakovatelnou atmosféru. Většina pokojů nabízí výhled na historické centrum města.

Do standardní výbavy patří vana se speciální perličkovou masáží, WC, TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén a připojení k internetu. Dalším překvapením jsou postele, které se pyšní titulem - nejpohodlnější postele na světě a spí na nich například anglická královna.

V ceně pobytu Luxusní víkend pro dva jsou zahrnuty snídaně formou bohatých švédských stolů. Druhý den pobytu pro Vás bude kuchařskými mistry připravena romantická večeře pro dva ve stylové hotelové restauraci.

Hotelová restaurace s vysokými stropy, zrcadly a velkými okny Vám nabídne nejen neopakovatelnou atmosféru a pořádný kulinářský zážitek, ale i překrásný výhled na historické město. Hotel dále disponuje denním salonkem, lobby barem a v podzemí se nachází vinárna s dobovými kamennými sloupy a klenbami.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Zajímavosti okolí

Luxusní víkend pro dva se odehrává v jednom z nejkrásnějších koutů naší republiky, takže o zajímavá místa na výlety nebude nouze. Hotel se nachází v historickém centru středověkého města Tábor, poloha hotelu je naprosto ideální pro romantické procházky úzkými uličkami starého města.

Tábor poskytuje mnoho možností pro milovníky kultury, je zde divadlo, kino a několik galerií. Rozhodně byste neměli opomenout návštěvu místních katakomb vedoucích pod náměstím, barokního klenotu kláštera Klokoty či Botanické zahrady.

Okolí nabízí mnoho krásných míst, která nenajdete nikde jinde než v jižních Čechách.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition