Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Noc pro novomanžele na Hluboké

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek noc nejen pro novomanžele

Hluboký zážitek Noc pro novomanžele na Hluboké není samozřejmě určen jen pro novomanžele ale pro všechny, kdo mají rádi romantiku a uvytování na zámku.

Noc na zámku jako dárek bude originální romantický zážitek, který Vás zavede do luxusního zámeckého hotelu v Hluboké nad Vltavou a mimo komfortního ubytování, výběrové stravy a relaxačních masáží nabídne i královskou vyjížďku kočárem.

Pokud tedy hledáte jedinečný dárek noc pro novomanžele na Hluboké nebo si chcete užít neopakovatelnou noc na zámku v Hluboké, tak tento romantický zážitek je správnou volbou.

Tento romantický zážitek bezpochyby zafunguje jako vydařený svatební dar, ale nikde neni psáno, že si noc na zámku na Hluboké nemůžete maximálně vychutnat i když už máte "novomanželské období" delší dobu za sebou a nebo se na něj teprve pečlivě chystáte. 

Co Vás čeká

Noc pro novomanžele na Hluboké pro vás připravila ubytování v opravdu stylovém zámeckém hotelu, který se nachází v prostorách anglického parku v těsné blízkosti samotného barokního skvostu, zámku Hluboká. Můžete se těšit na noc na zámku, na zámecké ubytování se vším všudy, komfortní pokoje s historickým nábytkem a replikami obrazů holandských mistrů dokreslí neopakovatelnou atmosféru místa.

Ihned po příjezdu na zážitek Noc pro novomanžele na Hluboké budete přivítání sektem s jahodami, mísa s ovocem bude připravena na pokoji a dámu překvapíme vázanou kyticí růží. Určitě nevynecháte návštěvu zámku či procházku zámeckým parkem avšak populární místa si budete moci vychutnat i během romantické projížďky kočárem po Hluboké.

Ve skladbě balíčku nechybí ani oblíbená relaxace. Dvě kompletní thajské (klasické) masáže celého těla od profesionálních (thajských) masérek společně s neomezeným vstupem do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem a fitness centrum si zajisté maximálně užijete.

Noc pro novomanžele na Hluboké by však byla nekompletní bez romantické večeře pro dva. Proto je součástí pobytu výběrová pětichodová "zamilovaná večeře" při svíčkách doplněná o láhev sektu v zámecké restauraci. Druhý den ráno Vás zase potěší snídaně se servisem až do postele a ani tentokrát nebudou chybět gurmánské lahůdky či sekt.

Čeká Vás romantická noc na zámku a proto i Váš pokoj bude stylově zámecký. Můžete se těšit na luxusní ubytování jehož atmosféra bude dotvářena replikami obrazů holandských mistrů a výbava interiéru ve stylu zámku Hluboká. Každý pokoj nabízí originální architektonické řešení a svým vzhledem a prostorností Vám maximálně zpříjemní pobyt. Do standardu výbavy patří koupelna, WC, TV se SAT, HiFi systém, telefon, minibar a trezor.

Jedinečná Noc pro novomanžele na Hluboké by byla nekompletní bez lahodných pokrmů. Takže během pobytu nebude chybět luxusní snídaně s kaviárem a sektem, která Vám bude naservírována až do postele a opravdový gurmánský zážitek v podobě pětichodové romantické večere při svíčkách doplněné o láhev kvalitního vína.

Délka

Pobytový zážitek Noc pro novomanžele na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (např. od pondělí do úterý) případně na delší dobu například na víkend i déle (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat). Hotel mimo dalších služeb poskytuje parkování v garážích (za poplatek) či na uzavřeném parkovišti, bezbariérový přístup a na pobyt lze vzít i domácího mazlíčka (za poplatek).

Lokalita

Hluboká nad Vltavou - Jižní Čechy

Počet osob/cena

2 os. / 9999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně 3 500 Kč, 
2) Balíček Relax Speciál - masáž aromatickými oleji pro dámu, regenerační masáž zad pro pána (masáže jsou prováděny thajskými masérkami) 2 899 Kč,
3) Balíček Beauty - medová masáž pro dámu a reflexní masáž plosek nohou pro pána 1 999 Kč,
4) Balíček Relax Hluboká - pro dámu uklidňující masáž z čerstvých bylin, pro pána reflexní masáž nohou - 1 555 Kč,
5) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro pár (pouze sezónně)  3 999 Kč,
6) Let vrtulníkem nad zámkem Hluboká - jedinečný zážitek v podobě přeletu zámku a blízkého okolí vrtulníkem (pro jednu osobu) 2 999 Kč,
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Mimo zámku, který je obklopen zámeckou zahradou s mnoha vzácnými dřevinami, nabízí Hluboká nad Vltavou další možnosti na zajímavý program. Z široké nabídky vybíráme například Alšovu jihočeskou galerii s jedinečnou expozicí českého středověkého umění,  jihočeskou zoologickou zahradu, lovecký zámeček Ohrada s nejstarším loveckým muzeem na světě, či aquapark Podskalí s 66 metrů dlouhým tobogánem. Pokud se vypravíte za hranice Hluboké nad Vltavou budete to mít kousek do Českých Budějovic, Českého Krumlova či na Šumavu.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek noc nejen pro novomanžele
Zážitek dárek noc nejen pro novomanžele
Zážitek dárek noc nejen pro novomanžele

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211636
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition