Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Pobyt pro dva ve znamení piva

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Pobyt pro dva ve znamení piva.

Zážitek jako dárek Pobyt pro dva ve znamení piva.

Vypravte se s námi do míst, která jsou spojená s výrobou zlatavého moku a prožijte vydařený víkendový pobyt ve výběrovém apartmá nedávno otevřeného 4* hotelu doplněný o zajímavý program, lahodnou stravu a relaxaci.

Pobyt pro dva ve znamení piva má skutečně co nabídnout. Tak si ho pojeďte pořádně užít. 

 Pobyt pro dva bude takovou malou pivní romantikou.

 

Co Vás čeká

Pobyt pro dva ve znamení piva pro Vás připravil víkendový pobyt, který bude ideálním dárkem pro každého, kdo si rád pochutná na tradičním českém nápoji a bude se chtít dozvědět i něco z jeho historie. Samozřejmě pobyt počítá i s programem pro něžnou polovičku z páru.

Ubytujeme Vás v nedávno otevřeném hotelu, kde pro Vás bude připraveno výběrové apartmá. Snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a lahodnou večeři pro pár v hotelové restauraci si jistě též vychutnáte. Nyní se podíváme na "pivní program".

Součástí balíčku je nejen ochutnávková sada žateckých piv, kterou obdržíte jako dárek po příjezdu, ale i vstupenka do Chrámu chmele a piva, který Vás originální formou seznámí s bohatou historií výroby piva v regionu. Zajímavý program včetně prohlídky chmelařského muzea doplněný a ochutnávku právě uvařeného piva bude jistě patřit mezi zlaté hřeby pobytu. Pivní putování můžete poté zakončit přímo v pivovarské restauraci, kde nabízí pokrmy, které se hodí právě k pivu.

Jak jsme na začátku slíbili nezapomeneme ani na dámu pro kterou do balíčku přidáme relaxační masáž dle vlastního výběru (na výběr je například aroma masáž, klasická masáž či masáž hot stones zádové sestavy).

Komfortně vybavené pokoje nedávno znovu otevřeného hotelu 4* kategorie Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Součástí tohoto balíčku jsou výběrové hotelové pokoje do jejichž standardní výbavy patří luxusní koupelna, oddělená lůžková část od obývací, TV se satelitem, přípojka na internet, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Pobyt pro dva ve znamení piva Vám mimo ochutnávek zlatavého moku nabídne i lahodnou stravu. Součástí pobytového balíčku jsou snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a jedna večeře pro pár v hotelové restauraci (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze).

Oblíbená hotelová restaurace se nachází přímo ve sklepních prostorech hotelu a nabízí tradiční pochoutky domácí kuchyně. Můžete se těšit na útulné prostředí, jedinečnou atmosféru a příjemný personál.

Délka

Pobyt pro dva ve znamení piva je možné absolvovat i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - kalkulaci Vám rádi připravíme obratem. Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem, domácí mazlíček může spokojeně na pobyt cestovat s vámi.

Lokalita

Žatecko – Ústecký kraj

Počet osob/cena

2 os. / 5999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 500 Kč,
2) Balíček Relax - kompletní aromamasáž pro dámu, masáž hot stones zádové sestavy pro pána - 1 099 Kč,
3) Balíček Top - thajská masáž aroma oleji pro dámu, klasická relaxační masáž celého těla pro pána - 1 259 Kč.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři

Názory klientů

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212784
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition