Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Pohádkový Český Krumlov

Víkend a romantické víkendy

Ubytování v Českém Krumlově

Prožijte víkendový pobyt ve městě jako je pohádkový Český Krumlov. Český Krumlov právem patří mezi nejkrásnější města České republiky.

Neopakovatelný romantický víkend s atmosférou historického centra společně s výběrovým ubytováním (pokoje s privátním whirpoolem či saunou), lahodnou stravou  jsou garancí, že Vás čeká jedinečný víkendový pobyt.

Český Krumlov se rozprostírá nad řekou Vltavou a tvoří ho jedinečný soubor městské zástavby z 16. století společně s rozsáhlým areálem hradu a zámku. Víkendový pobyt je přímo dělaný na romantické procházky či posezení v kavárně a jen těžko by ste v naší zemi těžko hledali lepší místo.

Vašim novým domovem se na tento romantický víkend stane luxusní hotel 4* kategorie s překrásným výhledem na krumlovský zámek. Můžete se těšit na komfortně zařízený pokoj, jehož součástí bude privátní sauna nebo whirpool.

Romantický víkend je spojen s ochotným personálem, který bude servírovat snídaně až do postele (nebo využijete standardní formou švédských stolů). Na romantickou večeři si již zajdete do hotelové restaurace sami a věřte, že čtyřchodové menu při svíčkách bude opravdovým gurmánským zážitkem.

K tomu Vám do balíčku ještě přidáme volné vstupenky na prohlídku Krumlovského zámku a jako bonus hodinový bowling pro pár. Pokud se tedy s námi vyprávíte na víkendový pobyt do Českého Krumlova, tak Vás čeká skutečně pohádkový víkend.

Co Vás čeká

Pohádkový Český Krumlov je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend, přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Kromě romantického pobytu Vás ještě čeká prohlídka Krumlovského zámku a hodinový bowling.

Délka

Víkend

Lokalita

Český Krumlov

Počet osob/cena

2 os. / 10 999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Víkendový pobyt, vstupenky na zámek a hodinový bowling, sauna nebo whirlpool 
Romantický víkend Pohádkový Český Krumlov samozřejmě neopomíná ani na gurmánské potěšení.

V ceně balíčku jsou zahrnuty lahodné snídaně, které Vám budou hotelovým personálem servírovány až do postele (nebo formou švédských stolů) a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci (v období od listopadu do března je v balíčku zahrnuta ještě jedna romantická čtyřchodová večeře místo prohlídky zámku, který je v tuto dobu uzavřen).

V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní hotelová terasa s krásným výhledem na řeku a celé město

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K víkendovému pobytu lze přiobjednat

 

  1. Balíček Relax Speciál obsahující 2x klasickou relaxační masáž celého těla a 2x reflexní masáž rukou a nohou - 2 649 Kč,
  2. Medový balíček - 2x ozdravná medová masáž a 2x klasická relaxační masáž zádové sestavy - 2 499 Kč,
  3. Balíček Zkrášlení - pro dámu omlazující čokoládová masáž a reflexní masáž nohou, pro pána klasická relaxační masáž celého těla - 2 549 Kč,
  4. Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně 3 900 Kč (v mimosezóně 2 500 Kč).

 

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition