Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Relax pobyt v Mariánkách

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Relax pobyt v Mariánkách

Zážitek Relax pobyt v Mariánkách jako dárek na který budete určitě dlouho vzpomínat pro svoji nezapomenutelnou atmosféru.

Připravili jsme pro Vás relaxační pobyt v hotelu přímo u lázeňské kolonády v samotném centru Mariánských Lázní. Příjemné ubytování, masáže, koupele a lahodnou polopenzi určitě doplníte o procházky lázeňským městem, posezení v kavárně či poslech tónů zpívající fontány.

Avšak určitě nějaký čas budete věnovat i procházkám, ochutnávce pramenů, posezení na kolonádě a dalším možnostem, které toto místo nabízí, abyste si důkladně vychutnali atmosféru populárních lázní.

Pokud tedy pro sebe či jako dárek sháníte zážitek relaxační pobyt se zajímavým programem a za rozumnou cenu, tak Vám Relaxační pobyt v Mariánkách můžeme vřele doporučit. 

Co Vás čeká

Relax pobyt v Mariánkách má pro vás tentokrát pro relaxační pobyt hotel, který je svojí výhodnou polohou v bezprostřední blízkosti kolonády se Zpívající fontánou a patří mezi nejoblíbenější lokality pro ubytování v lázeňském centru Mariánských Lázní.

Během víkendového pobytu pro Vás bude připravena polopenze (v případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi). Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a servírované večeře. Dále samozřejmě nemůže chybět slíbená relaxace. Pro každého z páru jsou připraveny následující procedury - klasická masáž šíje a zádové sestavy, léčebná minerální koupel se suchým zábalem a suchá plynová koupel - tzn. dohromady 6 procedur. A pokud by Vám to nestačilo je samozřejmě možné ještě další přiobjednat.

Standardně vybavené pokoje hotelu 3* nabízí velice příjemné ubytování v naprosto ideální lokalitě u lázeňské kolonády. Součástí výbavy každého pokoje je koupelna, WC, minibar, TV se Sat, telefon, připojení k internetu a trezor. V případě zájmu je k dispozici i dětská postýlka.

V ceně balíčku Relax pobyt v Mariánkách je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a na servírované večeře v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni a k dispozici je i dietní koutek.

Délka

Relaxační víkend je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Mariánské Lázně - Západní Čechy

Počet osob/cena

2 os. / 7699,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů 1800 Kč (v zimních měsících se slevou 500 Kč),
2) Plná penze během celého pobytu - 720 Kč,
3) Balíček Relax Speciál - parafínový zábal rukou pro dámu, relaxační masáž pro pána - 1080 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na pestrý program během celého pobytu. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či další města patřící do lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary a Františkovi Lázně.

Názory klientů

Klient 

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition