Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Relaxační pobyt na zámku

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek relaxační pobyt na zámku

Zážitek relaxační pobyt na zámku je romanticko relaxační pobyt na který budete určitě dlouho vzpomínat.

Relaxační pobyt na zámku spojuje ubytování na romantickém zámečku s lahodnou stravou a pestrým relaxačním programem. Pokud by tedy Vaším víkendovým sídlem měl být zámek, tak tento víkendový pobyt je správnou volbou.

Pokud nebudete zrovna relaxovat, tak se můžete vydat na procházku zámeckým parkem, navštívit zámecké muzeum porcelánu (vstup do muzea je též součástí balíčku) či si v klidu vychutnávat atmosféru dob minulých.

Relaxační pobyt na zámku přináší tři dny plné odpočinku na zajímavém místě, tak si je pojeďte pořádně užít. 

Relaxační zážitek bude tak tou pravou volbou.

Co Vás čeká

Relaxační pobyt na zámku má pro vás ubytování na romantickém zámečku, kde Vás bude očekávat komfortně vybavený pokoj v zámeckém stylu. Ihned po příjezdu na relaxační pobyt na zámku Vás přivítáme welcome drinkem a během pobytu si zajisté pochutnáte na kontinentálních snídaních a lahodných tříchodových večeřích v zámeckém gourmet restaurantu.

Avšak tento relaxační pobyt na zámku nese jméno relaxační a proto bude základem jeho skladby několik relaxačních procedur. Během celého víkendového pobytu si můžete užívat neomezeného vstupu do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén, finskou saunu, infrasaunu a parní lázeň (župany i osušky Vám též budou k dispozici). Dále je pro každého připravena oblíbená čokoládová masáž. Tato procedura vrátí pokožce mladiství vzhled, odplaví toxické látky a ještě podpoří ztuhlé svalstvo. A vše ještě doplníme o dvě klasické relaxační masáže zádové sestavy.

Během Relaxačního pobytu na zámku budete dále moci využít pestrou nabídku služeb relaxačního centra, vydat se na pěší či cyklistickou túru po značených trasách v okolí zámku nebo pokud dáváte přednost projížďce na hřbetu koně, tak zajisté navštívíte blízký jezdecký oddíl. Tenisové kurty, golf či krytá střelnice jsou další alternativy.

Relaxační pobyt na zámku Vám poskytne komfortní ubytování ve stylově zařízených zámeckých pokojích kategorie De Luxe. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou, WC, TV - SAT, telefon, fén a připojení k internetu.

V ceně Relaxačního pobytu na zámku je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na zámecké kontinentální snídaně a lahodné večeře formou tříchodového menu (1x při svíčkách) v zámecké restauraci, která se specializuje na tradiční českou kuchyni a zámecké pochoutky z dob minulých. Hotel disponuje zámeckou gourmet restaurací, loveckým salonkem a za pěkného počasí můžete využít také letní terasu před zámkem.

Délka

Relaxační pobyt na zámku je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat).

Lokalita

Západní Čechy – Chebsko

Počet osob/cena

2 os. / 10 999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Zámek se nachází ve vyhledávané lokalitě v blízkosti lázeňských měst Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně, v CHKO Slavkovský les. Mezi další možnosti na zajímavý výlet patří nedaleký Cheb s historickým centrem, zámky Kynžvart a Bečov nad Teplou, klášter Teplá či hrad Loket. Nejen v zimním období můžete navštívit horská střediska v Krušných horách, kde Vám mimo lyžování budou k dispozici sítě značených turistických tras, cyklostezek či možností koupání.

Relaxační pobyt na zámku je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel disponuje bezbariérovým přístupem a bezbariérovým pokojem.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek relaxační pobyt na zámku
Zážitek dárek relaxační pobyt na zámku

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition