Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Relaxační pobyt v Jeseníkách

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Relaxační pobyt v Jeseníkách.

Zážitek jako dárek  to je relaxační pobyt v Jeseníkách. Ubytování v Jeseníku přesně podle Vašich představ by mělo nabídnout příjemné ubytování na zajímavém místě, lahodnou stravu, relaxační masáže, odpočinek v bazénu či sauně, možnosti na výlety po okolí a pestrý doplňkový program.

Relaxační pobyt v Jeseníkách vše zmíněné splňuje. 

 

 

 

Co Vás čeká

Tentokrát se můžete těšit na Relaxační ubytování v Jeseníku v oblíbeném hotelu v podhůří Jeseníků. Do hor to tedy budete mít  co by kamenem dohodil.

V den příjezdu na relaxační pobyt pro Vás bude připravena slavnostní romantická večeře při svíčkách. Avšak ještě než zasednete k lahodné večeři, tak zajisté navštívíte aquacentrum, které sousedí s hotelem a jehož služby budete moci využívat během celého relaxačního pobytu. K dispozici Vám bude bazén s protiproudem, finská sauna, perličková lázeň, whirpool vana a horká pára.

Druhý den Relaxačního pobytu v Jeseníkách po vydatné snídani již na Vás bude čekat skútr, na kterém se vypravíte poznávat zajímavá místa v okolí. Zapůjčíme Vám též helmy a mapu regionu a samozřejmě poskytneme plnou nádrž paliva (V zimních měsících nebo v případě, že nebudete mít o skútr zájem je pronájem nahrazen obědy po oba dny pobytu).

Skútr bude Váš na celý den avšak přeci byste si nechtěli nechat ujít masáže lávovými kameny. Takže hezky z romantického výletu na dvou kolech zpátky do hotelu za relaxací v podobě dvou 90ti minutových masáží lávovými kameny, které doplní Vašemu tělu energii a uvolní zablokovaná místa. Příjemně odpočatí si zajdete na večeři, kterou si budete moci vybrat z bohaté nabídky hotelové restaurace a jako bonus po náročném dni naleznete na pokoji mísu s ovocem a sekt.

Poslední den pobytu Vás čeká znovu poctivá snídaně po které si ještě zajisté užijete možností aquacentra a vydařený Relaxační pobyt v Jeseníkách se pomalu nachýlí ke konci.

Přímo v hotelu nebo v jeho blízkém okolí lze mimo jiné využít následujících služeb: již zmíněné relaxační aquacentrum (plavecký bazén s protiproudem, dětské brouzdaliště, finskou saunu, horkou páru, whirlpool vanu, perličkovou lázeň, odpočívárnu a bar), půjčovnu kol, projížďku na koních na ranči, v zimní sezóně Vám bude k dispozici bohatá nabídka blízkých ski areálů.

Příjemně zařízené hotelové pokoje disponují sociálním zařízením, TV-SAT a neomezeným internetovým připojením. Pobytový balíček Relaxační víkend v Jeseníkách probíhá v hotelu tříhvězdičkové kategorie.

V ceně balíčku Relaxační pobyt v Jeseníkách je zahrnuta polopenze. Po obě rána si pochutnáte na vydatných podhorských snídaních. V den příjezdu pro Vás bude na přivítání připravena romantická večeře při svíčkách a druhý večer bude volba večerního menu z nabídky jídelního lístku hotelové restaurace zcela na Vás. V letních měsících můžete ke stolování využít i letní terasu.

Délka

Relaxační pobyt v Jeseníkách je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Severní Morava - Jeseníky

Počet osob/cena

2 os. / 8699,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Krásná a hromadné turistice prozatím zapovězená příroda Jeseníků Vám během relaxačního pobytu poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. V letních měsících si na své přijdou milovníci procházek, pěších túr či cykloturistiky, v zimě zase běžeckého lyžování. Pokud dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd, malebné lázně Karlova Studánka či vyhaslou sopku Uhlířský vrch. Milovníci adrenalinu mohou navštívit nedaleký Adrenalin Park Jeseníky.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition