Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Relaxační víkend v Českém ráji

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Relaxační víkend v Českém ráji Vás zavede do velice populárního regionu Českého ráje. Přesněji do lázeňského areálu, který se nachází v krásném prostředí lesoparku pod hruboskalským skalním městem.

Pokud si tedy chcete užít relaxaci v jednom z nejkrásnějších koutů naší země, tak máte ideální příležitost. Ubytováni budete v lázeňském hotelu v v samém středu Českého ráje.

Ihned po příjezdu na relaxační víkend Vás uvítáme talířem ovoce a pro dámu budou připraveny čerstvé květiny. V ceně zážitkového balíčku jsou dále zahrnuty snídaně formou bufetu a samozřejmě nebude opomenuta večeře pro pár.

Při odjezdu ještě obdržíte drobnou pozornost jako poděkování od hotelu, ale hlavně se budete cítit odpočatí a plni energie. Tento relaxační víkend může být i skvělým tipem na dárek.

Co Vás čeká

Relaxační víkend v Českém ráji s opravdu bohatou nabídkou relaxačních procedur (solné koupele s magnesiem, rašelinové koupele, kyslíkové koupele, masáže částečné i celého těla, vířivé koupele s chromoterapií, uhličité koupele, bylinkové koupele, aroma masáže, rašelinové zábaly, wellness masáže mořskými řasami, koupele z mořských řas atd.) budete si moci zvolit z této bohaté nabídky, co budete chtít absolvovat.

Pokud dáváte raději přednost třeba vyjížďce na koních, pronájmu horských kol či lahodnému obědu, tak také není žádný problém. I z těchto aktivit můžete volit z volného kreditu v balíčku Relaxační víkend v Českém ráji. Kredit standardně vychází na dvě procedury pro každého (například koupel a masáž).

Délka

Relaxační víkend v Českém ráji je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. pondělí až středa), případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může cestovat s Vámi, v hotelu je pokoj pro handicapované.

Lokalita

Český ráj – Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 6999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Standardně vybavené hotelové pokoje disponují sociálním zařízením, televizí se SAT a telefonem. V ceně pobytu Relaxační víkend v Českém ráji jsou zahrnuty snídaně formou bufetu. Jeden z večerů si též budete moci vychutnat večeři pro pár.

V případě zájmu lze doobjednat polopenze či plná penze. K dispozici je pro Vás v areálu hotelu stylový staročeský restaurant s bohatou nabídkou tradičních specialit a otevřeným grilem pro přípravu pokrmů přímo před hosty. Pokud dostanete chuť na lahodný zákusek či kávovou specialitu, zajisté využijete nově otevřenou kavárnu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti jsou Vám k dispozici následující aktivity: lázeňské relaxační a rekondiční centrum nabízí bohaté možnosti koupelí, masáží a ostatních relaxačních procedur. K dispozici Vám budou: perličkové a vířivé koupele, hydromasáže, vířivé koupele dolních končetin, kyslíkové koupele, uhličité koupele, rašelinové koupele, aroma koupele, profesionální a aroma masáže, rašelinové zábaly.

Dále je v nabídce služeb sauna, solárium, fitness centrum, poradenství a prodej léčebné kosmetiky. Blízké okolí nabízí možnosti projížďky na koních, jízdy na kolech a procházek krásnou přírodou.

K balíčku je možné přiobjednat

Další dny pobytu.

Zajímavosti okolí

Český Ráj nabízí mnoho možností na poznávání a zde je tedy jen stručná nabídka několika variant jako doplnění programu k pobytu Relaxační víkend v Českém ráji. Pěšky či na kole se z hotelu dostanete na hrady Valdštejn, Trosky či Kost. Nedaleko leží známé zámky Hrubá Skála, Sychrov, Humprecht a Hrubý Rohozec. Oblíbené Prachovské skály nebo Drábské světničky jsou další zajímavé varianty na pěkný výlet.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition