Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Relaxační víkend v Poděbradech

Víkend a romantické víkendy

Poděbrady Vás přivítají ve své plné kráse pokud se rozhodnete pro víkendový pobyt Relaxační víkend v Poděbradech v těchto středočeských lázních. Tento relaxační víkend má pro vás kvalitní ubytování, lahodnou stravu a chybět samozřejmě nemůžou ani relaxační procedury a mnoho dalších možností na zpestření pobytu.

Tento relaxační víkend vás vypraví do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku, pro Vás bude připraveno ubytování v oblíbeném hotelu. Hotel pro relaxační víkend se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s hrající fontánou.

Během relaxačního víkendu si zajisté pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře v hotelové restauraci. A nebo tento relaxační víkend může být jen skvělým dárkem.

Co Vás čeká

Relaxační víkend v Poděbradech jehož hlavním cílem je však odpočinek a načerpání nových sil. I proto jsme pro každého z páru připravili masáž hot stones lávovými kameny, kterou další den doplní reflexní masáž zádové sestavy. Obě tyto masáže by se měli postarat o uvolnění ztuhlých svalů a celkové zklidnění celého těla.

Dále v případě zájmu můžete využít pronájem kol na krátký výlet po mnoha Polabských cyklostezkách (též v ceně balíčku) či se vydat do mnoha velmi pěkně upravených lázeňských parků, ochutnat místní prameny, posedět u hrající fontány nebo třeba vyzkoušet poděbradské lázeňské oplatky.

Pokud tedy chcete prožít vydařený víkendový pobyt, tak Vám relaxační víkend v Poděbradech můžeme vřele doporučit.

Délka

Tento víkendový pobyt - Relaxační víkend v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Poděbrady

Počet osob/cena

2 os. / 7399,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Komfortně vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnout velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou provolbou, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Součástí pobytového balíčku Poděbrady - Relaxační víkend je polopenze. Obě rána se můžete těšit na vydatné snídaně formou bufetu a po dni plném relaxace Vás budou vždy čekat lahodné večeře. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s romantickým výhledem na řeku Labe.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Balíček Fun - 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dva 2 319 Kč,
2) Balíček Relax Speciál - masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 099 Kč,
3) Golf - lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 1 500 Kč,
4) Balíček masáží - pro dámu kompletní japonská masáž, pro pána kompletní rekondiční masáž - 1 349 Kč,
5) Prodloužení víkendového pobytu o jednu noc včetně snídaně - 1 890 Kč.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211636
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition