Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Relaxační víkend ve Františkových lázních

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Relaxační víkend ve Františkolvých lázních

Zážitek relaxační víkend ve Františkových lázních je krásný dárek na který budete určitě dlouho vzpomínat pro svoji nezapomenutelnou atmosféru.

Františkovy Lázně dlouhodobě patří mezi naše nejoblíbenější lázeňská města. Příjemná atmosféra Františkových Lázní, které jsou klidnější oproti ostatním lázeňským centrům si poslední dobou získává stále více klientů.

Vydejte se tedy také na víkendový pobyt s opravdu bohatým relaxačním programem (součástí balíčku je 7 procedur) do Františkových Lázní. I přes velice pestrý program určitě neopomenete procházku po kolonádě či ochutnávku lázeňských pramenů.

Relaxační víkend ve Františkových Lázních představuje ten nejlepší relax, který můžete svému tělu dopřát .

Co Vás čeká

Relaxační víkend ve Františkových lázních Vás vypraví do oblíbeného hotelu, který se nachází v blízkosti centra Františkových Lázní v příjemném prostředí lázeňského parku. Můžete se těšit na příjemné ubytování standardu 3*.

Po příjezdu na relaxační víkend Vás na pokoji potěší láhev sektu a překvapení pro dámu. Během celého relaxačního víkendu Vám bude servírována lahodná polopenze v hotelové restauraci.

Avšak cílem Vaší cesty do Františkových Lázní bude hlavně pořádná porce relaxačních procedur, které jsou součástí tohoto víkendového pobytu. Pro dámu jsme připravili následující program: relaxační masáž hot stones lávovými kameny, čokoládovou masáž na zjemnění pokožky, zkrášlovací bylinnou koupel a vše ještě doplníme o kosmetiku. Pán se může těšit na tyto procedury: hawaiskou masáž Lomi Lomi, oblíbenou pivní lázeň a klasickou masáž celého těla.

Relaxační víkend ve Františkových Lázních přináší ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka.

V ceně balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. Oblíbená hotelová restaurace nabízí bohatý výběr domácích i mezinárodních specialit. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Délka

Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Západní Čechy - Františkovy Lázně

Počet osob/cena

2 os. / 8499,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 1 480 Kč,
2) Balíček Relax Speciál, který obsahuje pro dámu medovou masáž a pro pána parafinový nebo skořicový zábal - cena 1 099 Kč, 
3) Balíček Zkrášlení - manikúra a pedikúra pro dámu, bylinná koupel  pro pána - 1 299 Kč,
4) Balíček Spa Speciál - hawaiská masáž Lomi Lomi pro dámu, originální masáž bylinnými razítky pro pána - 1 169 Kč, 
5) Balíček Prima Relax - masáž Shiatsu pro dámu a masáž hot stones pro pána - 1 469 Kč,
6) Balíček Lázně - manikura a pedikura pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána 1 444 Kč,
7) Balíček Hit - aromaterapie pro dámu, masáž shiatsu pro pána - 1 599 Kč.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Zajisté si během pobytu neopomenete vychutnat léčivé lázeňské prameny Františkových Lázních (Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní). Nedaleko od hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami v rezervaci SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století. Dalším typem na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma, která se nachází v nedaleké obci Žírovice.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition