Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Rodinný pobyt na Šumavě

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek pobyt na Šumavě

Zážitek a super dárek je tento víkendový a rodinný pobyt na Šumavě.

Rodinný víkend na Šumavě je naprosto ideální variantou pokud si přejete prožít několik dní v rodinném kruhu v krásné šumavské přírodě.

Vyzkoušejte si společně s dětmi jízdu na koních a samozřejmě si vychutnat i lahodnou stravu, kvalitní ubytování a možnosti relaxace.

Tak nač ještě čekáte? Vezměte celou rodinu a pojeďte si užít rodinný pobyt na Šumavě a pár krásných dní do šumavské přírody. 

 Rodinný pobyt na Šumavě bude pro celou vaši rodinu krásný zážitek.

Co Vás čeká

Rodinný pobyt na Šumavě vás tentokrát s celou vaší rodinou vypraví do nově otevřeného hotelu, který se nachází v krásné šumavské přírodě a jehož součástí je i jezdecká stáj. Ubytujeme Vás v útulných pokojích dle počtu členů Vaší rodiny - k dispozici jsou tří, čtyř i pětilůžkové pokoje.

Během celého zážitku rodinný pobyt na Šumavě je pro Vás připravena poctivá šumavská polopenze, takže dostatečný přísun energie je zajištěn. Také ho budete potřebovat, protože součástí pobytového balíčku je výuka jízdy na koních (pro menší děti lze zajistit poníka) s profesionálním instruktorem a to pro všechny členy rodiny.

Dále zajisté využijete bohaté možnosti na výlety za poznáním, na túry či procházky šumavskou přírodou, ale i na sportovní vyžití. K tomu Vám po celý víkend bude k dispozici hotelové relaxační centrum s bazénem a saunou. Dále si budete moci kdykoliv zahrát billiard či ping pong.

V balíčku Rodinný pobyt na Šumavě je pro Vás připraveno kvalitní ubytování v pokojích nově otevřeného hotelu 4* kategorie. Pokoje jsou zařízeny dřevěným nábytkem a dále disponují vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, připojením na internet a minibarem. V případě zájmu je možné na pokoj zajistit dětskou postýlku.

Během zážitku Rodinný pobyt na Šumavě si budete moci pochutnat na lahodné polopenzi. Vydatné snídaně budou doplněny o večeře formou tříchodového menu. Takže nemusíte mít obavy, že na tento aktivní víkend nebude mít dostatek energie. K dispozici Vám mimo hotelové restaurace bude i letní terasa na grilování a vinárna s bohatým výběrem jak domácích tak světových vín.

Délka

Rodinný pobyt na Šumavě je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Cena pobytu je za dva dospělé a jedno dítě, v případě zájmu je možné pobyt upravit i pro čtyř či pětičlenné rodiny.

Lokalita

Šumava - Klatovsko

Počet osob/cena

2 os. / 8999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro tři osoby - 2 900 Kč,

2) Balíček Klasik - medová masáž pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 000 Kč,

3) Balíček Relax - masáž hot stones lávovými kameny pro pána, relaxační program se zábalem z mořských řas, havajskou masáží a regenerační masáží zad 2 099 Kč,

4) Koně plus - další dvě hodiny výcviku - případně vyjížďka do přírody s instruktorem - 1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Šumava, která je přezdívána Zelenou střechou Střední Evropy Vám poskytne mnoho možností na zajímavý výlet. Její krásná příroda je jako dělaná na pěší túry, v létě zaručeně potěší cyklisty, na podzim houbaře a v zimě milovníky zimních sportů. Zde je několik tipů na zajímavé výlety v blízkém okolí hotelu: hrady Rábí, Kašperk a Velhartice, rodný dům a muzeum F.Křižíka v Plánici, Klatovy s historickým centrem a katakombami či muzeum Šumavy v nedaleké Sušici.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek pobyt na Šumavě

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition