Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Romantická noc v Českém Krumlově

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek romantická noc v Českém Krumlově

Zážitek Romantická noc v Českém Krumlově bude bezpochyby patřit mezi nejkrásnější zážitky a města v ČR.

Díky pobytu Romantická noc v Českém Krumlově se nejen budete moci seznámit s jedinečnou atmosférou tohoto místa, ale zároveň prožijete romantickou noc v luxusním hotelu a vychutnáte si lahodnou romantickou večeři a relaxační procedury.

Zážitek Romantická noc v Českém Krumlově vás tentokrát vypraví do města, které je díky své architektuře na seznamu památek UNESCO. Český Krumlov se rozprostírá nad řekou Vltavou a tvoří ho jedinečný soubor městské zástavby ze 16. století, spolu s rozsáhlým areálem hradu a zámku, který určitě neopomenete navštívit. Na romantické procházky malebným historickým centrem byste těžko hledali lepší místo. 

Romantická noc v Českém Krumlově se tak řadí mezi nejkrásnější romantické zážitky.

Co Vás čeká

Pokud zvolíte zážitek Romantická noc v Českém Krumlově, tak Vás nečeká pouze návštěva jedinečného města, ale i výběrové ubytování v luxusním hotelu 4* kategorie. Můžete se těšit na komfortně zařízený pokoj, snídani formou švédských stolů či se servisem "až do postele" a hlavně na romantickou večeři formou čtyřchodového menu při svíčkách, která bude jistě gurmánským zážitkem. K tomu jsme Vám do balíčku ještě přidali hodinový bowling pro pár a nově jako akci dvě klasické hodinové masáže zádové sestavy.

Romantická noc nabízí luxusní pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie, který prošel nedávno kompletní rekonstrukcí, zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a minibarem.

Pobytový balíček Romantická noc v Českém Krumlově samozřejmě neopomíná ani na gurmánské potěšení. V ceně pobytu je zahrnuta nejen lahodná snídaně, která Vám v případě zájmu může být hotelovým personálem servírována až do postele, ale i čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní terasa s krásným výhledem na řeku a celé město.

Délka

Pobyt Romantická noc v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do úterý) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Lokalita

Jižní Čechy – Český Krumlov

Počet osob/cena

2 os. / 5999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 900 Kč (v zimních měsících 2 500 Kč),
2) Balíček Relax Speciál - zkrášlující čokoládová masáž pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 1 699 Kč.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například nedaleký zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk nad Vltavou, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek romantická noc v Českém Krumlově
Zážitek dárek romantická noc v Českém Krumlově
Zážitek dárek romantická noc v Českém Krumlově

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition