Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Romantický pobyt na Karlštejně

Víkend a romantické víkendy

Romantický pobyt

Líbil by se vám romantický pobyt na Karlštejně?

Pojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu řeky Berounky přímo pod hradem Karlštejn.

Tento romantický víkend na Karlštejně nabízí vše, co by měl vydařený zážitek romantický pobyt poskytnout. Nebo tento romantický pobyt na Karlštejně může být jen tipem na skvělý dárek.

Romantický víkend na Karlštejně vám nabízí malý návrat do historie.

Představte si kudy chodil Karel IV. kudy jezdila jeho doprovodná skupina na koních a pokud budete na hradě, tak si určitě vzpomenete i na film Noc na Karlštejně.

Co Vás čeká

Romantický pobyt na Karlštejně tentokrát pro Vás připravil ubytování v luxusním hotelu 4* standardu v oblíbené lokalitě pod Karlštejnem.

Ihned po příjezdu na romantický víkend Vás potěší láhev sektu na pokoji. Během pobytu si zajisté pochutnáte na lahodných snídaních a hlavně na romantické večeři při svíčkách ve vyhledávané hotelové restauraci. Ale to zdaleka není vše, co Vás v programu Romantického pobytu na Karlštejně čeká.

Jako zlatý hřeb tohoto víkendového pobytu je pro Vás a Vašeho partnera/partnerku nachystána romantická vyjížďka kočárem až na samotný hrad Karlštejn. Kočár pro Vás bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit Vaší královské vyjížďce.

Pokud se tedy rozhodnete pro Romantický pobyt na Karlštejně zaručeně prožijete víkend jako z pohádky.

Délka

Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může též spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Střední Čechy – Karlštejn

Počet osob/cena

2 os. / 11999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Stylové pokoje poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven TV/SAT, ADSL, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchou či vanou, mramorovým umyvadlem a vysoušečem vlasů. Hotel je řazen do 4* standardu.

V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty vydatné snídaně. Během druhého dne pobytu si vychutnáte romantickou večeři při svíčkách ve formě výběrového 4 chodového menu včetně aperitivu. Vyhlášená hotelová restaurace společně s letní terasou Vám může ideálně posloužit i na další chody během pobytu.

V letních měsících si lahodné speciality z grilu a nepřeberné množství rybích lahůdek můžete vychutnat i na nedalekém ostrůvku, který též patří k hotelu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete též využít následujících služeb: nově vybudované hotelové Relax centrum nabízí saunu, whirlpool a posilovnu, v těsné blízkosti hotelu se nachází známé Karlštejnské golfové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty a volejbalovým hřištěm či jízdárna. Okolí hotelu dále poskytuje jedinečné možnosti pro cyklistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření.

K balíčku je možné přiobjednat

1) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra, které obsahuje vířivku, finskou saunu a fitness včetně lahve sektu k vířivce - 2 500 Kč,
2) Vyhlídkový let nad hrad Karlštejn a zámek Dobříš pro dvě pár z nedalekého letiště 3 199 Kč,
3) Vyjížďka na koních pro pár - 1500 Kč.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři.

Zajímavosti okolí

Jelikož se Váš romantický pobyt bude odehrávat v překrásné krajině Národního parku Český kras, nebudete muset nijak daleko cestovat a přesto si budete moci prohlédnout mnoho zajímavých míst. Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition