Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Romantický víkend snů

Víkend a romantické víkendy

Romantický víkend snů to je zážitek luxusního ubytování v kouzelném prostředí, gurmánské zážitky, relaxační masáže, výlet do České Krumlova a hlavně spousta romantiky a odpočinku.

Vašim sídlem romantický víkend se v tomto zážitku stane zrekonstruovaná historická usedlost nedaleko Českého Krumlova s apartmány vytvořenými přední českou designérkou. Komfort, jedinečná atmosféra, romantika, elegance, historie spojená s moderním designem a neuvěřitelný klid jsou výrazy, které nejlépe vystihují toto romantické místo a tento dárek.

Romantický víkend v překrásném prostředí zdaleka není vším, na co se můžete těšit. Zajisté si vychutnáte snídaně se servisem až "do postele", výběrovou romantickou večeři pro dva při svíčkách servírovanou v prostorách Vašeho apartmá či dvě hodinové relaxační masáže s blahodárnými účinky pro Vaše tělo.

Víkendový pobyt zahrnuje i výlet do nedalekého Českého Krumlova (včetně dopravy taxi tam i zpět) s dvouhodinovou prohlídkou historického města s osobním průvodcem a večeří v restauraci nedaleko od krumlovského zámku.

Pokud tedy chcete prožít nevšední romantické víkendy s jedinečným ubytováním (ani nebyla zmíněna postel s nebesy, která Vás v apartmá čeká) v jednom z nejpůvabnějších koutů jižních Čech, tak Romantický víkend snů je tou nejlepší volbou.

Co Vás čeká

Romantický víkend snů nabízí ubytování v jednom ze dvou luxusních apartmánů, které si Vás svým designem, komfortem a atmosférou zajisté získají.

Oba apartmány jsou navrženy přední českou designerkou a každý je koncipován v jiném stylu. Součástí výbavy je například postel s nebesy, zrcadlový předpokoj s jídelním stolem, pohovka, šatna, pracovní stůl, TV/SAT, rádio, WIFI, telefon, trezor a minibar. Koupelny jsou též designově jedinečné - speciální vana pro dva či reproduktory napojené na hifi se postarají o romantickou atmosféru.
V ceně pobytu Romantický víkend snů je zahrnuta polopenze. Gurmáni se mohou těšit na lahodné snídaně (servírované na pokoj v čase určeném klientem), 1x výběrovou romantickou večeři pro dva při svíčkách, která zaručeně bude patřit do zážitkové gastronomie (v den příjezdu) a 1x večeři dle vlastní volby v restauraci v centru Českého Krumlova. V letních měsících lze posnídat či povečeřet i v hotelové zahradě.

Délka

Romantický víkend snů je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. pondělí až středa) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), pro hosty je k dispozici garážové stání, v případě zájmu je možné přichystat na pokoj i postýlků pro děti do 3 let zdarma, domácí mazlíčkové jsou v hotelu též vítáni

Lokalita

Krumlovsko – Jižní Čechy

Počet osob/cena

2 os. / 16999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Víkendový pobyt nabízí ubytování v jednom ze dvou luxusních apartmánů se snídaní do postele a večeří při svíčkách.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Zajímavosti okolí

Nedaleko historické usedlosti se nachází známá golfová hřiště – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou a Rakouský St. Oswald. Pokud budete mít zájem velice rádi Vám zajistíme green free. Déle je možné k pobytu připravit vyjížďku na koních okolní krajinou či další relaxační masáže dle Vašeho požadavku

Váš Romantický víkend snů se bude odehrávat v malebných Jižních Čechách. Zde je několik zajímavých míst v okolí hotelu, která byste si neměli nechat ujít: Český Krumlov - jedno z nejkrásnějších a nejvíce navštěvovaných měst v ČR je vzdálený jen 5 kilometrů a jeho historické centrum, které je součástí UNESCA doslova vybízí na romantickou procházku (návštěva Krumlova je již součástí víkendového pobytu).

Další vhodné varianty na poznávací výlet jsou zámek Hluboká nad Vltavou, klášter ve Vyšším Brodě, zřícenina Dívčí Kámen, rozhledna Kleť či hrad Rožmberk. Krásná Šumavská příroda, Lipno nebo výlet do Německa nebo Rakouska zcela jistě též patří mezi alternativy

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211544
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition