Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Romantický víkend speciál

Víkend a romantické víkendy

Pobytový zážitek Romantický víkend Speciál Vám přináší tři pohádkové dny. Víkendový pobyt s luxusním ubytováním v zámeckém hotelu, opravdu pestrý relaxační program, prvotřídní stravu i možnosti na sportovní vyžití a to vše ve vyhledávané lokalitě.

Pokud hledáte opravdu romantický pobyt, tak tento romantický víkend je trefou do černého a bude skvělým dárkem.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Romantický víkend Speciál: tentokrát se můžete těšit na víkendový pobyt ubytování v zámeckém hotelu  jehož luxusně zařízené pokoje Vám poskytnou maximální zážitek z pobytu.

Hotel je součástí zámeckého komplexu tvořeného novogotickým zámkem a anglickým parkem takže místo pro romantický víkend nemůže být lepší.

Co Vás čeká

Součástí Romantického víkendu Speciál je polopenze. Vydatné snídaně formou švédských stolů (po dohodě se servisem až do postele) a hlavně dvě tříchodové večeře (1x včetně sektu či vína ze zámeckých sklepů) ve vyhlášené hotelové restauraci potěší chuťové buňky každého gurmána.

Nyní se podívejme na slíbenou nabídku relaxačních procedur, které Romantický víkend Speciál nabízí. Pro každého z páru je připravena olejová aroma masáž vonnými oleji a druhá masáž dle vlastního výběru z těchto možností: speciální relaxační masáž zad, regenerační masáž nohou nebo klasická masáž zad a šíje. K tomu si zajisté vychutnáte privátní pronájem hotelového wellness centra, kde Vám bude k dispozici whirpool, sauna a pára.

Mimo relaxace budete mít i příležitost si zasportovat. Pronájem kvalitních horských kol na okolní značená cyklistické stezky, možnost využít tenisový kurt (včetně zapůjčení výbavy) a sportovní areál u hotelu jen doplní pestrý program tohoto romantického víkendu. Samozřejmě byste měli vyšetřit i chvilku na prohlídku zámku či na procházku krásnou okolní přírodou.

Délka

Romantický víkend Speciál je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne případně na delší dobu než 3 dny a 2 noci (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

Lokalita

Český ráj –Turnovsko

Počet osob/cena

2 os. / 9399,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Luxusně zařízené pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, přípojkami k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabízejí pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Romantický víkend Speciál Vám nabídne lahodnou polopenzi, kterou si vychutná každý milovník dobrého jídla. Vydatné snídaně formou švédských stolů doplníme o dvě tříchodové večeře v luxusní hotelové restauraci. K první večeři si dále budete moci zvolit láhev vína či sektu.

Jídla v restauraci jsou připravována kuchařskými mistry s dlouholetou praxí jelikož hotel si zakládá na kvalitní gastronomii. V letních měsících Vám k posezení poslouží i terasa a celoročně hotelový lobby bar s pestrou nabídkou drinků.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

K balíčku je možné přiobjednat

1) Prodloužení romantického víkendu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 000 Kč,
2) Balíček Relaxace - 2x kompletní klasická masáž celého těla - cena 1 500 Kč,
3) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje,  během kterého budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout a nafotit hrady a zámky z ptačí perspektivy - cena 3 999 Kč,
4) Kurz lezení na umělé stěně s profesionálním instruktorem (včetně zapůjčení všech nezbytností) - cena 2 699 Kč pro dvě osoby,
5) Zorbování - adrenalinová jízda v divoké průhledné kouli (cca 40 Km od ubytování) - cena 1 999 Kč za 2 jízdy pro dva.

Zajímavosti okolí

Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která skutečně stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn  a zámcích - Sychrov, Hrubý Rohozec,  Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Českému ráji dominuje jeho populární symbol, zřícenina hradu Trosky. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 774 321 784

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 210709
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition