Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Romantický víkend v lázních

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek Romantický víkend v lázních.

Zážitek a super dárek je tento romantický víkend v lázních.

Romantický víkend v lázních má velmi příjemnou lázeňskou atmosféru, relaxační procedury a zajímavý doplňkový program.

Romantický víkend v lázních je garancí, že prožijete romantický pobyt v Karlových Varech a zároveň si odpočinete a načerpáte energii. 

Romantický víkend v lázních je prostě krásný relax víkend.

 

 

Co Vás čeká

Romantický víkend v lázních vás po příjezdu budete přivítá tradiční chloubou Karlových Varů - Becherovkou. Ubytujeme Vás v příjemném rodinném penzionu, jehož personál udělá maximum pro Vaši naprostou spokojenost. Na pokoji Vás budou čekat růže a sladké překvapení. 

Jelikož budete v lázních, byla by škoda nevyužít nabízených možností a proto jsou součástí tohoto balíčku následující procedury: relaxační masáže, vstupy do solné jeskyně v Alžbětiných lázních a jako novinka též reflexní masáže plosek včetně pealingu.

Po pořádné relaxaci přijde znovu čas na romantiku v podobě romantické večeře při svíčkách v zimní zahradě penzionu. Během pobytu se dále budete moci těšit na sekt Bohemia servírovaný s jahodami až na pokoj a posezení při lahodném čaji.

Na pobytu romantický víkend v lázních v Karlových Varech by byla chyba nenavštívit celosvětově proslavenou sklárnu Moser. A proto je jako zpestření programu pro Vás připravena též exkurze do sklárny, hutě a sklářského muzea této společnosti.

Přímo u penzionu je k dispozici rozlehlá zahrada s venkovním bazénem, zahradním grilem a terasou k posezení. Ochotný personál Vám rád pomůže zajistit jakékoliv sportovní či kulturní vyžití v Karlových Varech a okolí.

Velice hezky zařízené pokoje rodinného penzionu poskytují kvalitní ubytování. Samozřejmostí ve výbavě každého pokoje je vlastní sociální zařízení, TV a SAT. Na pokoji pro Vás bude připraven i župan.

V ceně pobytu Romantický víkend v lázních - Lázeňská romantika jsou zahrnuty bohaté snídaně formou bufetu a jedna romantická večeře při svíčkách. Na další chody můžete využít široký výběr restaurací přímo ve městě případně je lze doobjednat k balíčku.

Délka

Romantický víkend v lázních je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. V případě zájmu lze k pobytu přiobjednat i další procedury.

Lokalita

Západní Čechy – Karlovy Vary

Počet osob/cena

2 os. / 7999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským městem, které nabízí mnoho možností na zajímavé procházky, takže ani není třeba tento lázeňský skvost opouštět. Ve stručnosti jsme zvolili pouze několik míst, které byste si při své návštěvě skutečně neměli nechat ujít. Jsou to: Vřídlo – největší a nejteplejší karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda – největší lázeňská stavba v Karlových Varech a Muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby tohoto proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i pečlivě ochutnat.

Názory klientů

Klient

Zážitek Romantický víkend v lázních.
Zážitek dárek Romantický víkend v lázních.
Zážitek dárek Romantický víkend v lázních.

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition