Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Snowboard víkend na horách

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Snowboard víkend na horách je ideálním dárkem pro každého milovníka zimních sportů.

Snowboard víkend na horách to je také relaxace a dostatku dobrého jídla.

Pojeďte se tedy s námi na víkendový pobyt do Krkonoš.

Pojeďte s námi si vychutnat tento zimní víkendový pobyt v Krkonoších na snowboardu.

Tak vzhůru na víkend v Krkonoších.

Snowboard víkend na horách není k zahození.

Co Vás čeká

Zážitek snowboard víkend na horách vás ubytuje v hotelu 3* kategorie, který se nachází na krásném místě našich nejvyšších hor a poskytuje výborné možnosti pro oba druhy lyžování. Ihned po příjezdu Vás přivítáme welcome drinkem. Základem tohoto pobytu je však výuka jízdy na snowboardu (případně na lyžích) pod vedením zkušeného instruktora.

Výuka je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé snowboardisty (lyžaře), kteří se chtějí naučit novým prvkům. V ceně pobytu je zahrnut i pronájem snowboardu (lyží) pro pár.

Jakmile se "divokého prkna" dostatečně nabažíte, tak pro Vás budou připraveny relaxační procedury. Dvě klasické masáže, kosmetika pro dámu a vstup do hotelového bazénu zajisté zpestří Snowboardový víkend. K tomu ještě připočteme stravování formou All inclusive po celou dobu pobytu a dostáváme maximálně vydařený zimní víkendový pobyt. Tak vzhůru do Krkonoš. Na víkend v Krkonoších.

Délka

Snowboard víkend na horách je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat). Parkoviště se nachází ihned u hotelu (v zimních měsících doporučujeme pro bezpečný příjezd sněhové řetězy). Jedná se o sezónní pobyt - během roku je nahrazen pobytovým balíčkem Sportovní víkend v Krkonoších.

Lokalita

Krkonoše

Počet osob/cena

2 os. / 8799,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Standardně vybavené hotelové pokoje (kategorie 3*) poskytují velice příjemné ubytování. Každý pokoj disponuje sociálním zařizením,TV se SAT, telefonem a fénem.

V ceně pobytu Snowboard víkend na horách je zahrnuto stravování formou All inclusive. Jelikož Vás čeká velice aktivní pobyt, je třeba pečlivě doplňovat energii a o to se stravování ve formě All inclusive zajisté postará.

V den příjezdu (standardně pátek) je pro Vás připraven večeře formou All inclusive včetně nápojů do 20.00, druhý den stejnou formou snídaně, oběd a večeře, teplé i studené alko i nealko nápoje od 12.00 do 20.00. V den odjezdu snídaně, oběd znovu včetně komplet nabídky nápojů do 13.00.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti jsou Vám k dispozici následující služby: krytý bazén, sauna, masáže, manikúra, terasa s lehátky, stolní tenis (zdarma) či kulečník. Dále můžete využít pronájem horských kol či nedaleké farmy na projížďku na koních po Krkonoších nebo na výuku jízdy. Pro děti je k dispozici dětský koutek. Ski škola a ski půjčovna je ve ski areálu vzdáleném 300 m, k dispozici jsou 2 lyžařské vleky o délce 700 metrů a vyhlášené běžkařské tratě na nedalekých Mísečkách.

K balíčku je možné přiobjednat

Další dny pobytu.

Zajímavosti okolí

Během pobytu Snowboard víkend na horách se s nudou zaručeně nesetkáte. Pokud zrovna nebudete sjíždět některý ze svahů na snowboardu nebo na lyžích, nevyrazíte na pěší nebo běžkařskou túru po našich nejvyšších horách či nezvolíte relaxaci v hotelu, tak se můžete vypravit na zajímavý výlet například do Krkonošského muzea ve Vrchlabí, Zoo a Safari v nedalekém Dvoře Králové nebo Adršpašsko - Teplických skal.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition