Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Sportovní víkend v Krkonoších

Víkend a romantické víkendy

Víkend v Krkonoších

Zážitek Sportovní víkend v Krkonoších Vám nabídne víkendový pobyt s příjemným ubytováním.

Sportovní víkend v Krkonoších je pestrý program se sportovním a relaxačním vyžitím.

Sportovní víkend v Krkonoších nabízí stravování formou all inclusive a mnoho dalších možností v prostředí našich nejvyšších hor.

Tento víkendový pobyt může být zárověň i skvělým dárkem pro Vaše blízké.

Sportovní víkend v Krkonoších ale nebude jen o sportování.

Ale víkendový pobyt má především formu relaxace, uvolnění a odpočinku.

Co Vás čeká

Sportovní víkend v Krkonoších vás ubytuje v hotelu 3* kategorie, který se nachází na krásném místě v Krkonoších. Ihned po příjezdu Vás přivítáme welcome drinkem a pro dámu budou na pokoji připraveny květiny.

Hlavním bodem programu tohoto pobytu budou sportovní a relaxační aktivity a tak si je pojďme přiblížit. Součástí balíčku je populární zorbování takže Vás budou čekat dvě jízdy pro dvě osoby v divoké průhledné kouli, která se zaručeně postará o adrenalinový zážitek (pobyt lze objednat i bez zorbování - zorbing je nahrazen relaxačním balíčkem plným masáží, v zimních měsících se zorb neprovozuje a aktivita je tedy automaticky nahrazena relaxačním balíčkem).

Dále se můžete těšit na pronájem horských kol, abyste mohli důkladně prozkoumat Krkonošské cyklotrasy. Dalším bodem aktivního programu je hodinová vyjížďka na koních, takže ani o prohlídku Krkonoš ze sedla koně nebudete ochuzeni.

Relaxovat budete moci v bazénu, který Vám bude k dispozici po celou dobu pobytu a nebo při dvou relaxačních masážích zádové sestavy, které též nechybí ve skladbě Sportovního víkendu v Krkonoších.

Jelikož při aktivitách víkendu v Krkonoších vydáte spoustu energie, budete ji následně muset doplnit a k tomu nejlépe poslouží stravování formou all inclusive (viz. stravování), které pro Vás bude připraveno po celou dobu pobytu. Pokud tedy sháníte aktivní víkendový pobyt, tak tento balíček Vám bude mít co nabídnout. 

Délka

Sportovní víkend v Krkonoších je možné uskutečnit v letních měsících i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo případně na delší dobu (5 dní či týden). Zorbing se provozuje od dubna do října, v zimních měsících je zorbování automaticky nahrazeno relaxačním balíčkem (balíček lze objednat bez zorbování i v letních měsících). Parkoviště se nachází ihned u hotelu (v zimních měsících doporučujeme pro bezpečný příjezd sněhové řetězy.

Lokalita

Krkonoše

Počet osob/cena

2 os. / 9199,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně 

Balíček obsahuje

Standardně vybavené hotelové pokoje (kategorie 3*) poskytují velice příjemné ubytování. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV se SAT, telefonem a fénem.
V ceně pobytu Sportovní víkend v Krkonoších je zahrnuto stravování formou all inclusive. Jelikož Vás čeká velice aktivní pobyt, je třeba pečlivě doplňovat energii a o to se stravování ve formě all inclusive zajisté postará.

V den příjezdu (standardně pátek) je pro Vás připraven večeře formou all inclusive včetně nápojů do 20.00, druhý den stejnou formou snídaně, oběd a večeře, teplé i studené alko i nealko nápoje od 12.00 do 20.00. V den odjezdu snídaně, oběd znovu včetně komplet nabídky nápojů do 13.00.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti jsou Vám k dispozici následující služby: krytý bazén, sauna, masáže, letní terasa s lehátky, hřiště na volejbal a kopanou, tenisový kurt (zdarma), stolní tenis (zdarma) či kulečník.

Dále můžete využít posezení u táboráku, pronájem horských kol či nedaleké farmy na projížďku na koních po Krkonoších nebo na výuku jízdy. Pro děti je k dispozici dětský koutek. V zimě zajisté neopomenete možnost si zalyžovat (ski škola a ski půjčovna je ve ski areálu vzdáleném 300 m). K dispozici jsou 2 lyžařské vleky o délce 700 metrů a vyhlášené běžkařské tratě na nedalekých Mísečkách.

K balíčku je možné přiobjednat

Další dny pobytu.

Zajímavosti okolí

Během pobytu Sportovní víkend v Krkonoších se nudit zaručeně nebudete. Tento pobytový balíček je skutečně "napěchován" aktivitami, které zajisté ještě doplníte o procházky či túry po Krkonoších. Pokud přeci jenom vyšetříte trochu času, doporučujeme navštívit následující zajímavá místa: Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, pramen Labe či nejvyšší horu ČR Sněžku, Zoo a Safari v nedalekém Dvoře Králové, Český ráj, Adršpašsko - Teplické skály či Bozkovské krasové jeskyně.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition