Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Víkend a romantické víkendy

Zážitek dárek, Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Zážitek Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách je skvělý dárek. Každý ví, že pod vrcholky Jeseníků je opravdu krásně. Tak proč tam jezdit jenom na víkend, když si můžete užít pětidenní relaxační pobyt.

Relaxační prodloužený víkend nabízí příjemné ubytování v oblíbené lokalitě, lahodná strava, neomezený vstup do hotelového aquacentra a mnoho možností na výlety, túry či sportovní vyžití je pro Vás připraveno v balíčku Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách.

Vypravte se tedy na čerstvý vzduch Jeseníků, užít si krásné přírody, letních i zimních sportů a plných doušků relaxace v aquacentru. Zážitek Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách Vám to vše nabídne za velice zajímavou cenu. 

Co Vás čeká

Tentokrát se můžete těšit na Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách s ubytováním v oblíbeném hotelu, který se nachází v podhůří Jeseníků. Na uvítanou pro Vás bude připravena láhev sektu a mísa ovoce. V ceně relaxačního víkendu je zahrnuta polopenze, takže si budete moci vychutnat lahodné snídaně třeba se servisem až do postele a vydatné večeře v hotelové restauraci zcela dle Vaší chutě.

Kvalitní strava Vám jistě dodá dostatek energie na výlety po okolí či túry do hor. V ceně relax pobytu je zahrnut i pronájem kol (včetně mapy Jeseníků a helem) takže na jeden den jistě využijete pestrou škálu jesenických cyklostezek (v zimních měsících a v případě zájmu je pronájem kol nahrazen jinou aktivitou).

Dále jistě nevynecháte relaxaci, ke které budou podmínky více než ideální. Během relax pobytu budete mít k dispozici neomezený vstup do hotelového Aquacentra, které obsahuje plavecký bazén s protiproudem, brouzdaliště, finskou saunu, horkou páru, whirlpool vanu, perličkovou lázeň a odpočívárnu s barem.

Kvalitně zařízené hotelové pokoje relax pobytu standardu 3* disponující koupelnou s WC, TV se SAT a neomezeným internetovým připojením Vám po celý týden poskytnout velice příjemné ubytování.
V ceně Týdenního relaxačního pobytu v Jeseníkách je zahrnuta polopenze.

Každé ráno na relax pobytu se budete moci těšit na lahodnou snídani, která Vám bude servírována až do postele a k večeři si zajisté pochutnáte na libovolném chodu dle Vaší chuti z pestré nabídky jídelního lístku hotelové restaurace.  V letních dnech Vám bude k dispozici nejen příjemná hotelová restaurace, ale i venkovní terasa. V případě zájmu lze k pobytu doobjednat plnou penzi.

Délka

Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách probíhá standardně ve všedních dnech a to od pondělí do pátku v případě zájmu o prodloužený víkend Vám rádi připravíme kalkulaci. Balíček vhodně poslouží i jako pobyt pro seniory případně lze upravit i na pobyt pro rodiny s dětmi. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Lokalita

Severní Morava - Jeseníky

Počet osob/cena

2 os. / 8299,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku.

Oblečení

Vybavení dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

K balíčku je možné přiobjednat

1) plná penze během celého pobytu 1 400 Kč,
2) Prodloužení pobytu na 7 dní / 6 nocí včetně polopenze - 3 200 Kč.
Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři

Zajímavosti okolí

Blízké okolí Vám nabídne mnoho možností na zajímavé výlety. Krásná příroda Jeseníků je jako dělaná na túry, pro cykloturistiku či běžecké lyžování. Pokud během víkendového pobytu dáte přednost poznávání historie, zajisté se vyprávíte na hrad Sovinec, zámky Janovice či Bruntál nebo na barokní křížovou cestu v Rudě. Z dalších zajímavých míst Jeseníků můžeme doporučit Rešovské vodopády, nejvyšší horu Moravy Praděd či vyhaslou sopku Uhlířský vrch. Milovníci adrenalinu mohou navštívit nedaleký Adrenalin Park.

Názory klientů

Klient

Zážitek dárek, Týdenní relaxační pobyt v Jeseníkách

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211635
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition