Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Užijte si pivní lázně

Víkend a romantické víkendy

Pivní lázně zážitek dárek

Zážitek a super dárek je tento relaxační pobyt užijte si pivní lázně.

A proč pivní lázně? Říká se, že co Čech to pivař.

Ale co si takhle vychutnat zlatavý mok i na jiný způsob? A užít si přímo pivní lázně.

Pokud by Vás to lákalo, tak zajisté vyzkoušíte romantický víkend s názvem Užijte si pivní lázně.

Pokud zvolíte romantický víkend Užijte si pivní lázně, tak se názorně přesvědčíte, že pivo v Čechách funguje na všechny způsoby. 

Pivní lázně nejsou jen pro milovníky piva, ale jsou taktéž ozdravnou kůrou především pro vaši kůži.

Pivní lázně jsou v poslední době asi nejvíce oblíbeným zážitkem, který si vychutnáte všemi smysly.

Co Vás čeká

Pivní Lázně vás ubytují v nově zrekonstruovaném hotelu, který se nachází v areálu rodinného pivovaru v malebném chodském městečku. Během zážitku Pivní lázně zaručeně nebudete strádat hladem ani žízní. Je pro Vás připravena lahodná polopenze (viz. Stravování).

Po příjezdu na zážitek pivní lázně obdržíte pozornost od provozovatele pivovaru a následně se již budete moci těšit na skutečně zajímavý víkendový program. Vše začne prohlídkou rodinného pivovaru spojenou s ochutnávkou piva. Avšak ochutnávky lahodného moku z pivovaru, který získal mnoho uznání nejen v Čechách, ale i v zahraničí zdaleka nejsou zlatým hřebem tohoto pobytu.

Tím jsou samozřejmě pivní lázně. Po této nevšední odpočinkové kůře Vás bude ještě čekat relaxační zábal při kterém samozřejmě nebude chybět místní lahodné pivo. To však zdaleka není vše co nabízí pivní lázně.

Pivní lázně nabízí rekondiční masáž zad a šíje společně s teplým výživovým zábalem  v pivovarském mlátě (vše je součástí balíčku) nejen podpoří Vaše svaly a klouby, ale hlavně se postarají o psychickou a fyzickou úlevu Vašeho těla.

Plni energie po pivní lázni ihned vyrazíte na vycházku do krásné přírody Českého lesa či si zarybařit do pivovarského rybníka. Anebo třeba do pivovarské restaurace pochutnat si na lahodném moku, tentokrát však bez pivní koupele.

Přímo v hotelu, kde jsou pivní lázně nebo v jeho blízkosti můžete využít následujících služeb: relaxační masáže, půjčovna horských kol, desítky kilometrů značených cyklistických tratí, optimální podmínky pro pěší turistiku, tenisové kurty, fotbalové hřiště, blízké koupaliště, koňská jízdárna, golfové hřiště či rybolov. V hotelu , kde jsou pivní lázně lze také zakoupit řadu výrobků vyrobených netradičně z piva (např. pivní šampón či pěnu do koupele).

Pivní lázně mají nově zrekonstruovaný hotel kategorie 3* nabízí kvalitní ubytovací služby. Pokoje disponují koupelnou s vanou či sprchou, WC, telefonem, TV a SAT, připojením na internet a minibarem.

V ceně víkendového pobytu Užijte si pivní lázně je zahrnuta polopenze. Snídat lze v restauraci či na sluneční terase. Snídaně jsou podávány bufetovou formou a nechybí ani tradiční Chodské koláče. K lahodným specialitám servírovaným k večeři si samozřejmě nenecháte ujít jedinečnou chuť místního piva natočeného přímo z ležáckého sklepa. Zároveň budete mít příležitost ochutnat další pivní speciality.

Délka

Romantický víkend Užijte si pivní lázně je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu pivní lázně se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi (poplatek za něj činí 150 Kč/noc).

Lokalita

Západní Čechy - Chodsko

Počet osob/cena

2 os. / 8999,- Kč

Doprovod

Do pivní lázně nelze

Sezóna/počasí

Pivní lázně jedou celoročně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání zážitku pivní lázně.

Oblečení

Vybavení do pivní lázně je dle vlastního uvážení.

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Pokud si zrovna nebudete hovět v pivních lázních, můžete se vypravit poznávat zajímavá místa v okolí. Zde je několik tipů na výlet: klášter Teplá, lázeňské skvosty Mariánské a Konstantinovy lázně, hrad Loket, zámek Bezručice či mnoho turistických a cyklistických tras v krásné přírodě Českého lesa.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212721
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition