Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend a jízda tankem

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Víkend a jízda tankem je originální víkendový pobyt, kterým zaručeně dostanete každého pořádného chlapa.

Pokud tedy sháníte netradiční dárek pro muže, který chce zachraňovat svět, tak tento víkendový pobyt je přesně tím, co hledáte nebo alespoň skvělým tipem na dárek.

Jízda tankem je sama o sobě skvělý adrenalinový zážitek a spolu s víkendovým pobytem bude unikátním dárkem nejen pro muže.

V ceně zážitku Víkend a jízda tankem je zahrnut i vstup do adrenalinového centra, kde si budete moci vyzkoušet spoustu zajímavých atrakcí.

Co Vás čeká

Zážitek Víkend a jízda tankem vás ubytuje v nově zrekonstruovaném hotelu, zajisté si vychutnáte snídaně formou bufetu a nebude chybět ani lahodná večeře pro pár, z relaxačních procedur bude pro dámu připravena klasická masáž a pro oba z páru vstup do whirpoolu a infrasauny.

Avšak hlavní atrakcí tohoto pobytu je bezpochyby jízda v BVP nebo ve vyproštovacím tanku, která bude zřejmě čekat na nebojácnou mužskou polovičku z páru. Nejprve projdete krátkým školením během, kterého se seznámíte s řízem stroje a následně obdržíte helmu a ochranné brýle.

Poté Vás již bude čekat půlhodinová jízda tankem, během které se naučíte kočírovat tento kolos a která bude zaručeně originálním zážitkem. Mimo samotné jízdy divokým terénem Vás ještě čeká prohlídka vojenské techniky s odborným výkladem.

V ceně je dále zahrnut vstup do adrenalinového centra, kde si budete moci vyzkoušet atrakce typu lanovka přes vodní plochu, volný pád či lanové centrum. Během celého akčního dne bude samozřejmě Vaše partnerka po Vašem boku, aby se důkladně přesvědčila o tom,že jste skutečný hrdina. 

Délka

Víkend

Lokalita

Pardubický kraj

Počet osob/cena

2 os. / 11999,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Pokoje hotelu 3* standardu nabízí nezbytný komfort. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení k internetu či minibar. V ceně balíčku Víkendový pobyt plný adrenalinu s jízdou tankem jsou zahrnuty vydatné snídaně formou bufetu a jedna večeře pro dva v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i polopenzi či plnou penzi. Hotel disponuje nejen restaurací, ale i music barem a kavárnou.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.
Adrenalinové aktivity a jízda tankem jsou pouze pro jednu osobu z páru, avšak v případě zájmu lze doobjednat aktivity pro dvojici. Víkendový pobyt je možné připravit i pro větší skupiny. Pobyt nelze uskutečnit v průběhu týdne jelikož aktivita jízda tankem probíhá pouze o víkendu. Parkování je na hotelovém parkovišti pro hosty zdarma. Domácí mazlíčkové jsou v hotelu vítáni.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: relaxační centrum, kadeřnictví, casino, squash, posilovnu, masáže či aerobic.

K balíčku je možné přiobjednat

Další dny pobytu.

Zajímavosti okolí

Ideální lokalita hotelu poskytuje mnoho možností na zajímavé výlety. Nedaleko leží krajská města Pardubice a Hradec Králové. Kdo se zajímá o historii zcela jistě si nenechá ujít návštěvu zámků ve Slatiňanech či Nových Hradů. Pokud dáváte přednost výstavám, můžete se  vypravit do nedalekého muzea loutek.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 212786
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition