Poslat odkaz na zážitek e-mailem

Zeleně označené položky jsou povinné.

Víkend na barokním zámku

Víkend a romantické víkendy

Zážitek Víkend na barokním zámku vám splní mnoho přání jak v pohádce. Pojďte se vypravit na romantický zámek na víkend na zámku, který je přezdíván barokní perlou české zámecké architektury.

Komfortní ubytování v zámeckých pokojích, výběrová romantická večeře či projížďka na koních zámeckou oborou jsou jen některá lákadla romantického zážitku Víkend na zámku.

Pokud toužíte prožít pár dní jako v pohádce, tak zážitek Víkend na zámku Vám to splní. A nebo může posloužit jako skvělý dárek.

Víkend na zámku je unikátní především svojí atmosférou.

Co Vás čeká

Víkend na zámku vás ubytuje na barokním šlechtickém sídle postaveném na přelomu 17. a 18. století. Zámecké pokoje zařízené v tradičním duchu historickým nábytkem nejen vytvoří jedinečnou atmosféru, ale i poskytnou maximálně komfortní ubytování.

Víkend na zámku vás uvítá sladkým překvapením a ovocem na pokoji. Pro dámu budou dále připraveny květiny a pro pána láhev sektu.

Stravování během zážitku víkend na zámku bude probíhat v historickém sále s barokními freskami. Zde se budete nejen kochat výzdobou, ale zároveň si pochutnáte na vydatných snídaních a výběrové romantické večeři servírované formou tříchodového menu.

K zámku patří i rozlehlý park a obora, kam se vypravíte nejen na romantickou procházku, ale i na vyjížďku na koních, která je též součástí tohoto zámeckého pobytového balíčku.

Délka

Víkend
Romantický pobyt Víkend na barokním zámku je možné uskutečnit i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) případně na 4 dny či delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.


Lokalita

Střední Čechy – Mělnicko

Počet osob/cena

2 os. / 9399,- Kč

Doprovod

Nelze

Sezóna/počasí

Celoročně

Balíček obsahuje

Víkend na zámku nabízí prostorné a luxusně zařízené pokoje přímo v prostorách zámku potěší i ty nejnáročnější klienty. Samozřejmostí je sociální příslušenství, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu. Pokoje jsou vybaveny v tradičním zámeckém stylu a budete se v nich cítit jako skuteční zámečtí páni.

Během pobytu Víkend na barokním zámku si zajisté pochutnáte na vydatných snídaních formou švédských stolů a samozřejmě nebude opomenuta ani výběrová romantická večeře pro dva formou tříchodového menu. Zámecká restaurace Vás okouzlí nejen svoji neopakovatelnou atmosférou, ale i pozdně barokní výzdobou s freskami, která přispívá, společně s vynikající nabídkou zámecké kuchyně, k mimořádnému kulinářskému zážitku.

V letních měsících je možné využít příjemné posezení na zámecké terase, ze které je nádherný pohled na zámeckou zahradu a navazující oboru.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo.

Oblečení

Libovolné

Zdravotní stav a věkové omezení

Bez omezení.

Zajímavosti okolí

Víkend na barokním zámku Vás zavede do Mělnicko-Kokořínského regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Zde je alespoň několik tipů, kam se vypravit pokud na chvíli budete chtít opustit své zámecké panství. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství.

Do Chráněné přírodní oblasti Kokořínsko na túru, cyklovýlet nebo romantickou procházku malebnou přírodou se skalními městy či samotným hradem Kokořín. Mezi další zajímavá místa patří renesanční Nelahozevský zámek, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Názory klientů

Klient

Sdílení na sociálních sítích:

Objednávka toho nejkrásnějšího zážitku

Objednavatel:

Cenu můžete upravit dle variant v nabídce.

Obdarovaný:

Zeleně označené položky jsou povinné.

Odesláním objednávky souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami.

Další zajímavé servery v naší nabídce

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na strasti všedních dní. Vyberte si z široké nabídky pobytů.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací, zimních středisek a nejkrásnějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Překrásné dárky

Překrásné dárky

Hledáte místo plné krásných a originální dárků. Vyzkoušejte Překrásné dárky, kde najdete levné i hodnotné dárky, stejně jako dárky pro speciální příležitosti. Prostě dárky, jež se Vám budou líbit.

Kontaktujte nás:

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

+420 606 761 294

info@krasnezazitky.cz

www.krasnezazitky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše zážitky.

Žhavé zážitky na e-mail:

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.


Dárkový filtr:Počet přístupů: 211637
(Od 1.10. 2009)

High.CZ, powered by: Webmaker PHP Edition